18 czerwca 2024

Banki oferujące kredyt hipoteczny

banki oferujące kredyt hipoteczny

W Polsce działa wiele banków komercyjnych oraz spółdzielczych. Mamy również spółdzielcze kasy oszczędnościowo – kredytowe. Jednak nie wszystkie z tych instytucji finansowych mają w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Postanowiliśmy przedstawić poniżej banki oferujące kredyt hipoteczny. Ta poglądowa lista została przez nas przygotowana aby pokazać Wam jak duży macie wybór.

Banki oferujące kredyt hipoteczny – warto porównywać oferty

Nie zamierzamy w tym artykule opisywać i żadnej konkretnej oferty produktu hipotecznego tylko pokazać jak duży jest rynek kredytów hipotecznych i jakie daje możliwości wyboru. Pamiętajmy, że warto i należy porównywać oferty kredytów hipotecznych aby znaleźć jak najlepszy – czyli najczęściej najtańszy o ile nie mamy innych preferencji. Możecie czynić to samodzielnie bądź skorzystać z pomocy profesjonalnego eksperta kredytowego.

Pod nazwami banków macie podpięte linki z ich ofertami kredytów i pożyczek hipotecznych. Poniżej lista banków komercyjnych, które obecnie (kwiecień 2023r.) mają w swojej ofercie kredyty hipoteczne.

Banki oferujące kredyt hipoteczny – jak porównywać oferty

Liczba tak wielu banków z ofertą kredytów hipotecznych może nastręczać trudności w porównaniu ich propozycji. Stąd naszym zdaniem warto skorzystać z usług oferowanych przez ekspertów kredytowych. Takie usługi pośrednictwa kredytowego są dla Klientów bezpłatne gdyż każdy ekspert kredytowy jest wynagradzany przez banki.


Banki oferujące kredyt hipoteczny – pamiętajmy również o bankach spółdzielczych i SKOK-ach

W Polsce działa kilkaset banków spółdzielczych. Wiele z nich również oferuje na swoich lokalnych rynkach kredyty hipoteczne. Warto zapytać w okolicznych bankach spółdzielczych o ich ofertę. Niektóre spółdzielcze kasy oszczędnościowo – kredytowe również mają w ofercie produkty hipoteczne.

Jak widać po powyższym zestawieniu mamy na rynku wiele instytucji oferujących kredyty hipoteczne. Pozostaje tylko dobrze szukać i porównywać oferty różnych instytucji. Powodzenia i pamiętajcie, że zawsze możecie się skontaktować z Hiportal.