28 listopada 2022

Doradca Kredytowy Katowice > Kredyty Hipoteczne > Kredyty Gotówkowe > Ekspert Finansowy Śląsk

Hiportal to doradca kredytowy w Katowicach. Oferujemy kompleksową i bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego lub kredytu gotówkowego poprzez ekspertów kredytowych działających lokalnie na Górnym Śląsku. Ekspert finansowy z Katowic specjalizuje się w kredytach hipotecznych, kredytach gotówkowych oraz kredytach konsolidacyjnych.

Zamów telefoniczne KONSULTACJE finansowe

Ekspert finansowy ze Śląska oddzwoni

Działamy jako pośrednik kredytowy w Katowicach i okolicy. Mamy oferty kredytów wielu banków uniwersalnych oraz hipotecznych. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala ekspertom kredytowym na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Zadzwoń do Eksperta finansowego

TELEFON 502 407 637

bezpłatne telefoniczne konsultacje finansowe

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów hipotecznych oraz kredytów gotówkowych. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe wymagania banków. Nasi doradcy kredytowi wspierają Klientów przez cały proces uzyskiwania kredytu.

Ekspert finansowy w Katowicach

 • Hiportal współpracuje z ekspertami kredytowymi z wieloletnim doświadczeniem.
 • Usługi świadczone przez współpracujących z nami ekspertów kredytowych są bezpłatne dla Klientów
 • Jesteśmy wynagradzani przez banki oraz inne instytucje finansowe.
 • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
 • Nasi doradcy kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu banków.
 • Zajmujemy się refinansowaniem już spłacanych kredytów hipotecznych i gotówkowych.
 • Działamy na całym Górnym Śląsku
doradca kredytowy Katowice

Kredyt hipoteczny w Katowicach krok po kroku – poradnik od A do Z

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów na zakup nieruchomości – swoisty poradnik kredyt krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy domu.

kredyt hipoteczny Katowice

Hiportal to eksperci kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego i kredytu konsolidacyjnego. Pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne dla rodzin oraz singli. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy kupno działki i budowę domu to dla naszych ekspertów chleb powszedni. Posiadamy w ofercie kredyty ze zmienną oraz stałą stopą procentową.

Z nami zaoszczędzisz czas, uzyskasz profesjonalne doradztwo kredytowe a co najważniejsze sprawnie i szybko przejdziesz proces kredytowy tak aby uzyskać kredyt lub pożyczkę. Hiportal doradca finansowy to profesjonalny i rzetelny pośrednik kredytowy.

Nasze usługi pośrednictwa kredytowego są dla Ciebie bezpłatne. Wynagradzają nas banki i inne instytucje finansowe. Działamy jako pośrednik kredytowy w powiecie Katowickim i okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi otrzymasz dedykowanego, osobistego doradcę kredytowego.

Kredyt gotówkowy katowice

Jeżeli poszukujesz kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej na realizację swoich planów to zapraszamy do kontaktu. Hiportal jako pośrednik finansowy oferuje kredyty gotówkowe oraz pożyczki gotówkowe. Hiportal posiada dostęp do oferty kredytów gotówkowych wielu banków oraz pożyczek gotówkowych instytucji pozabankowych.

Kredytem gotówkowym możemy finansować wiele różnych potrzeb gdyż dzięki niemu uzyskujemy gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolne cele. Kredyty gotówkowe są niezwykle elastyczną formą finansowania. Kredyt gotówkowy na Śląsku można uzyskać już nawet w jeden dzień od momentu złożenia poprawnego wniosku kredytowego. Dzięki kredytowi gotówkowemu lub pożyczce gotówkowej możemy kupić dobra materialne, spłacić zobowiązania lub sfinansować wyjazd wakacyjny czy też remont mieszkania. Doradca finansowy Hiportal zaprasza do korzystania z oferty kredytów gotówkowych.

Doradca Kredytowy Katowice

Poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca. Jeżeli masz już kredyt to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Doradca finansowy Hiportal to doświadczony i rzetelny pośrednik kredytowy. Skontaktuj się z nami a na pewno będziesz zadowolony z profesjonalnego doradztwa kredytowego.

Jeżeli chcesz skonsultować się z ekspertem kredytowym gdyż zastanawiasz się nad kredytem to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy finansowego.

kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy w Katowicach bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy to popularny produkt finansowy. Można dzięki niemu szybko i bez formalności uzyskać gotówkę. Zwróćmy uwagę na kredyt gotówkowy bez zaświadczeń gdyż takie kredyty są na rynku finansowym. Jak szukać kredytu bez zaświadczeń i na co zwrócić uwagę. Hiportal pisze o tym co to jest kredyt gotówkowy bez zaświadczeń oraz co może być weryfikowane w procesie kredytowym przez banki oraz instytucje pożyczkowe. Zwracamy uwagę na koszt kredytów gotówkowych oraz podpowiadamy jak go szukać. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to ciekawy produkt jednak decydując się na niego należy przeanalizować koszty kredytu takie jak odsetki i prowizje.

pośrednik kredytowy Katowice

Nasza kompleksowa obsługa procesu poszukiwania kredytu jest dla Klientów bezpłatna. Wynagradzają nas banki. Hiportal doradca kredytowy działa na całym Górnym Śląsku. Doradcy finansowi współpracujący z Hiportal mają dostęp do ofert kredytów z wielu banków. Nasi eksperci finansowi od początku do końca aktywnie pośredniczą w procesie uzyskania kredytu.

Naszymi Klientami są osoby poszukujące finansowania swych celów lub chcący zrefinansować już posiadany kredyt. Refinansujemy kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i mieszkaniowe.

Co możesz finansować kredytem hipotecznym

Ekspert finansowy Hiportal oferuje kredyty hipoteczne, którymi możemy finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Remonty, modernizacje.
 • Wykończenie nieruchomości.
 • Wykup mieszkania.
 • Spłatę innego kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki budowlanej na Górnym Śląsku.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.
kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Kredyt hipoteczny w Katowicach – produkt ze stałym oprocentowaniem już w każdym banku

Regulator rynku bankowego w Polsce jakim jest Komisja Nadzoru Finansowego narzucił bankom udzielającym kredytów hipotecznych aby do końca czerwca 2021 roku wprowadziły do oferty kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem lub przynajmniej okresowo stałym. Dzięki temu Klienci poszukujący kredytów bez ryzyka zmiany stóp procentowych mają szansę na uzyskanie kredytu hipotecznego z przynajmniej okresowo stałym oprocentowaniem. Ekspert Finansowy Hiportal odpowiada na następujące pytania: Co to jest kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem ? Jak uzyskać kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Czyt kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem mogą uzyskać osoby już spłacające kredyt hipoteczny ?

Konsultacje kredytowe online

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert finansowy oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb finansowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów. Doradca kredytowy odpowie na pytania i zbierze dane do wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej.

Konsultacje z ekspertem finansowym mogą odbyć się w formie wideokonferencji. Ekspert finansowy Hiportal zaprasza na konsultacje finansowe.

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637

Wyślij E-mail lub SMS a ekspert finansowy oddzwoni

 

Oceń Treść
[Głosów: 275 Średnia: 5]