28 czerwca 2022

Kredyt Hipoteczny – Doradca Kredytowy w Gdyni

doradca kredytowy Gdynia

Hiportal Doradca Kredytowy Gdynia oferuje bezpłatną i kompleksową obsługę procesu kredytowego przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego poprzez ekspertów kredytowych działających lokalnie w Gdyni. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych oraz kredytach dla firm. Działamy jako pośrednik kredytowy w Gdyni i okolicy. Mamy oferty kredytów hipotecznych wielu banków. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala ekspertom kredytowym na optymalne dostosowywanie rozwiązań kredytowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Wyślij Formularz Kontaktowy a Ekspert Kredytowy oddzwoni

Lub zadzwoń do Eksperta Kredytowego – telefon 502 407 637

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów mieszkaniowych wielu banków. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe wymagania banków. Dbamy aby nasi Klienci bez niepotrzebnego stresu i optymalnie szybko uzyskali kredyt niezbędny do realizacji celów. Nasi doradcy kredytowi to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku kredytów hipotecznych oraz kredytów dla firm.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług

 • Hiportal doradca kredytowy Gdynia współpracuje z ekspertami kredytowymi z wieloletnim doświadczeniem.
 • Usługi świadczone przez współpracujących z nami ekspertów kredytowych są bezpłatne dla Klientów.
 • Jesteśmy wynagradzani przez banki oraz inne instytucje finansowe.
 • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
 • Nasi doradcy kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu banków hipotecznych.
 • Zajmujemy się również refinansowaniem już spłacanych kredytów hipotecznych.
 • Działamy w całej Gdyni oraz okolicznych miejscowościach.
 • Obsługujemy osoby fizyczne oraz firmy.
kredyt hipoteczny Gdynia

Kredyt hipoteczny w Gdyni krok po kroku – nasz poradnik od A do Z

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów na zakup nieruchomości – swoisty poradnik kredyt krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy domu. Doradca kredytowy Gdynia poleca ten poradnik.

Oferta kredytów dla osób Fizycznych oraz Firm w Gdyni

Hiportal to ekspert kredytu hipotecznego oraz pośrednik kredytu dla firmy w Gdyni. Pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne dla rodzin oraz singli. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy kupno działki i budowę domu to dla naszych ekspertów chleb powszedni. Posiadamy w ofercie kredyty ze zmienną oraz stałą stopą procentową. Z nami zaoszczędzisz czas, uzyskasz profesjonalne doradztwo kredytowe a co najważniejsze sprawnie i szybko przejdziesz proces kredytowy tak aby uzyskać kredyt lub pożyczkę. Hiportal doradca kredytowy Gdynia to profesjonalny i rzetelny pośrednik kredytowy.

Kredyt Hipoteczny Gdynia – Kredyty Hipoteczne w Gdyni

Nasze usługi pośrednictwa kredytowego są dla Ciebie bezpłatne. Wynagradzają nas banki i inne instytucje finansowe. Działamy jako pośrednik kredytowy w Gdyni i okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi otrzymasz dedykowanego, osobistego doradcę kredytowego. Twój osobisty doradca kredytowy Gdynia to zawsze będzie ekspert z wieloletnim doświadczeniem.

Doradca Kredytowy Gdynia to Lokalny Ekspert Kredytowy

Poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca. Jeżeli poszukujesz mieszkania, domu czy działki to również pomożemy je znaleźć i zakupić. Jeżeli masz już kredyt hipoteczny to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Doradca kredytowy Gdynia to doświadczony i rzetelny pośrednik kredytowy. Skontaktuj się z nami a na pewno będziesz zadowolony z profesjonalnego doradztwa kredytowego.

Oferta kredytów hipotecznych w Gdyni

Jeżeli chcesz skonsultować się z ekspertem kredytowym w Gdyni gdyż zastanawiasz się nad kredytem hipotecznym to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy hipotecznego. Z naszymi ekspertami kredytowymi zrealizujesz swoje marzenia o zakupie mieszkania, domu czy działki w Gdyni. Hiportal bezpłatnie i kompleksowo obsługuje proces kredytowy przy kredycie hipotecznym. W Gdyni współpracujemy z doświadczonymi i rzetelnymi ekspertami wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych. Z nami bez stresu i straty czasu uzyskasz kredyt mieszkaniowy. Pamiętaj, iż oferowane przez ekspertów kredytowych Hiportal usługi pośrednictwa kredytów hipotecznych są bezpłatne dla Klientów gdyż wynagradzają nas banki.

Współpracujemy z wieloma bankami oferującymi kredyty hipoteczne. Porównujemy oferty kredytów hipotecznych różnych banków, pomagamy skompletować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Wraz z Klientami analizujemy niezbędną w procesie kredytowym dokumentację oraz oferty kredytów mieszkaniowych. Wyjaśniamy zapisy umów kredytów hipotecznych. Pilnujemy aby sprawnie i szybko przejść cały proces kredytowy i uzyskać dla Klienta najlepszy kredyt hipoteczny. Doradca kredytowy Gdynia zaprasza na rozmowę o kredycie hipotecznym.

Jak działamy – proces kredytu hipotecznego

Krok 1 – wstępna weryfikacja zdolności kredytowej. Za nim rozpoczniemy poszukiwanie mieszkania warto sprawdzić na jaką kwotę kredytu mamy szanse. To po to aby nie okazało się, iż znajdziemy mieszkanie a żaden bank nie udzieli nam kredytu na tak wysoką kwotę. Aby wstępnie sprawdzić możliwości uzyskania kredytu hipotecznego zachęcamy do konsultacji z ekspertem kredytowym. Eksperci kredytowi dysponują dostępem do szczegółowych kalkulatorów kredytowych banków i dlatego są w stanie wstępnie sprawdzić na jaki kredyt may szanse. Doradca kredytowy Gdynia uważa, iż dobrym pomysłem jest również na tym etapie pobranie własnego raportu z Biura Informacji Kredytowej. Sprawdźmy wymagania dotyczące wkładu własnego tak aby być świadomym tych wymagań i móc im później sprostać.

Pamiętajmy, iż jest to wstępne sprawdzenie zdolności a ostatecznie zdolność kredytową będzie weryfikował każdy bank do którego Klient złoży wniosek o kredyt hipoteczny.

Krok 2 – znalezienie odpowiedniego mieszkania. Jeżeli już wiemy na jakie mieszkanie nas stać to należy je znaleźć. Pamiętajmy aby nie śpieszyć się tylko na spokojnie obejrzeć od kilku a nawet do kilkunastu mieszkań. Dzięki temu będziemy mieli materiał do porównań i wyposażeni w dużo wiedzy podejmiemy decyzję. Jest to niezwykle istotny element procesu kredytowego stąd nie należy się z nim śpieszyć. Pamiętajmy zawsze, iż celem procesu jest zakup wymarzonego mieszkania a nie samo wzięcie kredytu hipotecznego. Doradca kredytowy Gdynia podpowiada, iż poszukując mieszkania warto skorzystać z pomocy pośredników nieruchomości.

Krok 3 – wybór banków do których złożymy wnioski kredytowe. Mając wybrane mieszkanie i po zawarciu umowy przedwstępnej przystępujemy do wyboru banków do których złożymy wnioski o kredyt hipoteczny. Na rynku działa wiele banków udzielających kredytów hipotecznych dlatego wybór kilku do których złożymy wnioski nie jest łatwy. Dlatego też warto skorzystać z pomocy eksperta kredytu hipotecznego – choćby takiego jak doradca kredytowy Gdynia. Eksperci kredytowi doskonale znają oferty banków więc mogą nam pomóc wybrać te, które najbardziej odpowiadają sytuacji danego Klienta oraz jego potrzebom

Krok 4 – złożenie wniosków o kredyt hipoteczny. To formalna część procesu kredytowego. Należy przygotować dokumenty wymagane przez dany bank i wypełnić odpowiednie formularze wniosków kredytowych. Podpisane wnioski wraz z załącznikami składamy do banków i czekamy na decyzję kredytową wraz z ofertą. Oczywiście uzyskamy ofertę kredytu hipotecznego wyłącznie gdy decyzja banku będzie pozytywna. W trakcie procesu decyzyjnego analitycy bankowi mogą dopytywać o różne kwestie a także wymagać dodatkowych dokumentów. Jeżeli współpracujemy z ekspertem kredytowym to on zadba o to aby proces kredytu hipotecznego przebiegał sprawnie i bez opóźnień. Doradca kredytowy Gdynia zawsze pilnuje aby proces kredytowy był optymalnie szybki.

Krok 5 – wybór oferty kredytu mieszkaniowego. Jeżeli uzyskaliśmy kilka ofert kredytu hipotecznego to musimy zdecydować się na jedną z nich. W porównaniu ofert również może nas wspomóc ekspert kredytowy jednak to zawsze Klient podejmuje samodzielną decyzję. W trakcie porównywania ofert można również spróbować negocjacji z bankami. Jednak nie wszystkie banki to umożliwiają. Zwróćmy uwagę na podstawowe koszty kredytu hipotecznego takie jak marża banku czy prowizja oraz ewentualne dodatkowe wymagania takie jak ubezpieczenia czy wymogi związane z założeniem rachunku w banku. Doradca kredytowy Gdynia podpowiada aby zwrócić uwagę na główny koszt kredytu czyli jego oprocentowanie.

Krok 6 – zawarcie umowy kredytu hipotecznego. Gdy już wybierzemy ofertę kredytu to bank przygotuje dla nas umowę kredytową. Powinniśmy dokładnie zapoznać się z jej treścią i upewnić czy jej zapisy są dla nas zrozumiałe oraz zgodne w uprzednio uzyskaną ofertą. Jeżeli korzystamy z usług eksperta kredytowego to możemy go poprosić o wspólne przeczytanie umowy kredytowej. Podpisujemy umowę kredytu hipotecznego i wnosimy wymagany wkład własny.

Krok 7 – podpisanie aktu notarialnego i wypłata kredytu. Aby formalnie stać się właścicielem mieszkania umowę kupna sprzedaży musimy zawrzeć w formie aktu notarialnego. Aby to uczynić musimy stawić się u notariusza i zawrzeć przed nim umowę ze stroną sprzedającą. Dopiero po podpisaniu aktu notarialnego bank wypłaci kwotę kredytu hipotecznego.

Krok 8 – rozpoczęcie spłaty rat kredytu hipotecznego. Od teraz jesteśmy już właścicielami mieszkania i rozpoczynamy spłatę kredytu hipotecznego. Zgodnie z harmonogramem spłat rat kapitałowo-odsetkowych kredytu mieszkaniowego co miesiąc przelewamy określoną kwotę na rachunek wskazany przez bank. Jeżeli mamy rachunek w danym banku to możemy również wyrazić zgodę aby bank samodzielnie automatycznie pobierał odpowiednią kwotę z naszego rachunku. Doradca kredytowy Gdynia zaprasza do kontaktu Klientów poszukujących kredytu hipotecznego na konsultacje telefoniczne lub internetowe.

porównanie kredytów hipotecznych

Co porównywać aby dobrze wybrać kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny jest popularnym produktem finansowym. Co miesiąc tysiące Polaków podpisują umowę na finansowanie wymarzonego mieszkania czy domu. Jednak aby dokonać wyboru banku z którym zwiążemy się na wiele lat należy przeanalizować kilka ofert. Warto wiedzieć na jakie elementy zwrócić uwagę aby nie przegapić tych najistotniejszych. Doradca kredytowy Gdynia zadba o Państwa wiedzę na temat kredytów mieszkaniowych.

Kredyt Hipoteczny na zakup mieszkania

Nasza kompleksowa obsługa procesu poszukiwania kredytu hipotecznego jest dla Klientów bezpłatna. Wynagradzają nas banki. Hiportal kredyt mieszkaniowy Gdynia działa w Gdyni oraz okolicznych miejscowościach. Mamy dostęp do ofert kredytów hipotecznych z wielu banków. Nasi eksperci kredytowi od początku do końca aktywnie obsługują proces uzyskania kredytu hipotecznego. Obsługujemy proces uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu oraz działki. Naszymi Klientami są rodziny kupujące mieszkanie dla siebie a także osoby chcące dokonać zakupu mieszkania na wynajem. Jeżeli chcesz zbudować dom w Gdyni i finansować go kredytem hipotecznym to zgłoś się do nas. Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego.

Kredyt Hipoteczny na zakup domu

Jako Hiportal działamy tak aby otrzymanie kredytów hipotecznych zajmowało Klientom jak najmniej czasu. Dojeżdżamy do Klienta jeżeli ma takie życzenie. Obsługujemy Klientów online na tyle na ile jest to możliwe w trakcie procesu kredytowego. Pomagamy naszym Klientom skompletować dokumenty oraz wypełnić i złożyć wnioski o kredyty hipoteczne. Analizujemy dokumenty i oferty kredytowe. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i rzeczowo odpowiadamy na pytania dotyczące umowy o kredyt hipoteczny. Przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego dbamy o to aby przebiegał on maksymalnie szybko i bez zbędnych opóźnień. Zależy nam aby nasi Klienci tracili jak najmniej czasu na uzyskanie kredytu hipotecznego w Gdyni.

Kredyt Hipoteczny na zakup działki i budowę domu

Zajmujemy się refinansowaniem kredytów hipotecznych dla Klientów, którzy już spłacają kredyty mieszkaniowe w Gdyni. Analizujemy spłacane kredyty i porównujemy z aktualnymi ofertami banków szukając lepszych rozwiązań kredytowych dla naszych Klientów. Dzięki refinansowaniu można obniżyć koszty kredytu hipotecznego i zmienić inne jego parametry. Oferujemy również pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych ze stałą stopą procentową. Pomagamy także przy znalezieniu i zakupie nieruchomości gdyż współpracujemy z renomowanymi agentami nieruchomości.

Porównujemy Kredyty Hipoteczne wielu Banków

Nie obawiamy się skomplikowanych transakcji opartych o kredyty hipoteczne. Tak projektujemy obsługę Klienta aby zrealizować jego cele i marzenia. Z nami sprawnie i bezpiecznie przejdziesz przez proces kredytu hipotecznego. Odezwij się do nas – to nic nie kosztuje. Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy a oddzwonimy i będziesz mógł porozmawiać z ekspertem od kredytów hipotecznych w Gdyni. Znamy doskonale rynek finansowania zakupu nieruchomości. Doradca kredytowy Gdynia zaprasza.

Ekspert Hipoteczny Gdynia działa kompleksowo i bezpłatnie

Dopasowujemy na tyle na ile jest to możliwe parametry kredytu hipotecznego do oczekiwań i możliwości Klienta. Jako Hiportal doradca kredytowy Gdynia podpowiadamy jak zarządzić wkładem własnym wymaganym przy kredycie hipotecznym. Pomagamy w negocjacjach z bankiem tak aby marża banku była jak najniższa. Mamy w ofercie kredyty hipoteczne z niską prowizją. Zdajemy sobie sprawę, iż kredyt hipoteczny to zobowiązanie na 20 – 30 lat a więc niezwykle długi okres. Zawsze stoimy po stronie Klienta poszukując jak najlepszych warunków kredytu hipotecznego. Zależy nam aby nasi Klienci chętnie nas polecali dlatego zawsze działamy w ich interesie.

Konsultacje kredytu hipotecznego w Gdyni

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb kredytowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów. Dzięki nim możemy przekazać podstawowe informacje na temat kredytu hipotecznego oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. W kolejnym etapie obsługi umawiamy Klienta na spotkanie z ekspertem hipotecznym. Jeżeli Klient ma takie życzenie to konsultacje z ekspertem mogą odbyć się w formie wideokonferencji. Doradca kredytowy Gdynia zaprasza na konsultacje kredytu hipotecznego.

Co możesz finansować kredytem hipotecznym w Gdyni

Hiportal doradca kredytowy Gdynia oferuje obsługę procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego, którym możemy finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Remonty, modernizacje.
 • Wykończenie nieruchomości.
 • Wykup mieszkania.
 • Spłatę innego kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki budowlanej.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.

Pojęcia związane z kredytem hipotecznym

Wkład własny kredytobiorcy – zgodnie z rekomendacjami wydawanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego nie może udzielić kredytu o kwocie wyższej niż 100% wartości kredytowanej nieruchomości. To KNF w swoich rekomendacjach a także banki samodzielnie określają jaką część wartości nieruchomości mogą kredytować. Zazwyczaj jest to maksymalnie 80-90% wartości. Brakująca część to jest nasz wkład własny. Najczęściej wkład własny jest wnoszony w gotówce jednak może być tak, iż bank zgodzi się na ubezpieczenie brakującej jego części. Jako wkład własny bank może również zaakceptować blokadę środków na rachunku własnym kredytobiorcy, zastaw na denominowanych papierach wartościowych Więcej informacji na temat wkładu własnego znajdziesz w poradniku kredytu hipotecznego.

Marża banku udzielającego kredytu hipotecznego – naszym zdaniem to najważniejszy element kosztu kredytu hipotecznego. Marża jest wyrażona w wartościach procentowych. Marżę oferuje bank i czasem zgadza się na jej negocjowanie. Marża nie zmienia się przez cały okres trwania umowy kredytu hipotecznego. Jest ona wpisywana do umowy kredytu hipotecznego gdyż jest to podstawowy składnik oprocentowania kredytu. Marża jest jednym z dwóch składników oprocentowania kredytu hipotecznego.

Drugi składnik oprocentowania kredytu hipotecznego to stopa referencyjna, która zależy od rynkowych stóp procentowych ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej. Aby nie było wątpliwości zaznaczamy, iż piszemy tutaj wyłącznie o kredytach hipotecznych opartych o zmienną stopę procentową. Suma marży i stopy referencyjnej daje nam stawkę oprocentowania kredytu hipotecznego. Czyli im wyższa marża tym wyższe odsetki od kredytu hipotecznego zapłacimy. A odsetki będziemy płacić co miesiąc w każdej racie kapitałowo – odsetkowej. Szczegółowo na temat marzy banku piszemy w naszym poradniku kredytowym.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego – może być zmienne lub stałe. Oprocentowanie zmienne to suma marży banku oraz stopy referencyjnej (patrz definicję marży banku). Oprocentowanie jest zmienne gdyż jego wartość może zmieniać się zależnie od wysokości stawki referencyjnej (najczęściej jest to WIBOR 3M lub WIBOR 6M). Na wysokość stawki referencyjnej mają wpływ wartości stóp procentowych NBP, których wielkość określa Rada Polityki Pieniężnej. Tak więc zmiana stóp NPB powoduję zmianę WIBOR a to z kolei wpływa na oprocentowanie kredytu hipotecznego.

W przypadku oprocentowania stałego to bank samodzielnie określa oprocentowanie stałe, które będzie obowiązywało przez określony czas. Przez ten czas oprocentowanie kredytu hipotecznego nie ulegnie zmianie. Zapraszamy do naszego poradnika kredytowego odnośnie tematyki kredytów hipotecznych opartych o stałe oprocentowanie.

Ubezpieczenie przy kredycie hipotecznym – przy zakupie mieszkania na kredyt mamy do czynienia z wieloma czynnikami ryzyka. A tam gdzie pojawia się ryzyko to bardzo często możemy je zabezpieczać poprzez polisy ubezpieczeniowe. Dlatego też w procesie kredytu hipotecznego możemy spotkać się z wieloma różnymi możliwościami zakupu ubezpieczenia. Od przedłożenia w banku niektórych polis kredytowych bank może uzależnić udzielenie kredytu hipotecznego. Najważniejsze polisy obowiązkowe to ubezpieczenie nieruchomości finansowanej kredytem hipotecznym oraz ubezpieczenie na życie kredytobiorcy z cesją polisy na bank. Szerzej na temat ubezpieczenia przy kredycie hipotecznym piszemy w naszym poradniku kredytowym.

Koszt kredytu hipotecznego – kredyty hipotecznego mogą zawierać w sobie wiele elementów kosztów. Najważniejszy koszt to oprocentowanie kredytu hipotecznego. Kolejnym kosztem również bardzo istotnym jest prowizja banku czyli prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego. Mogą również pojawić się inne koszty takie jak na przykład: opłata za wycenę kredytowanej nieruchomości, koszty ewentualnych polis ubezpieczeniowych. Z pewnością będziemy musieli ponieść opłaty związane z aktem notarialnym płatne u notariusza. Jeżeli spłacimy kredyt przed terminem określonym w umowie kredytu hipotecznego to być może będziemy musieli ponieść koszt prowizji wymaganej przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego.

Poradnik kredytu hipotecznego – Doradca kredytowy Gdynia

Doradcy kredytowi Hiportal chętnie dzielą się wiedzą na temat kredytów. Dlatego też postanowiliśmy opracować poradnik kredytowy w którym będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem informacje związane z kredytami dla osób fizycznych oraz firm. W poradniku znajdą się również nasze opinie związane z pracą doradców kredytowych. Doradca kredytowy Gdynia zaprasza do lektury poradnika kredytowego Hiportal.

kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Kredyt hipoteczny w Gdyni – produkt ze stałym oprocentowaniem już w każdym banku

Regulator rynku bankowego w Polsce jakim jest Komisja Nadzoru Finansowego narzucił bankom udzielającym kredytów hipotecznych aby do końca czerwca 2021 roku wprowadziły do oferty kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem lub przynajmniej okresowo stałym. Dzięki temu Klienci poszukujący produktów bez ryzyka zmiany stóp procentowych mają szansę na uzyskanie kredytu hipotecznego z przynajmniej okresowo stałym oprocentowaniem. Co to jest kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem ? Jak uzyskać kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Czyt kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem mogą uzyskać osoby już spłacające kredyt hipoteczny ? Doradca kredytowy Gdynia odpowiada na te pytania w poradniku.

Ekspert Kredytowy : Michał Stanioch

Kredyt Hipoteczny Gdynia

Doradca Kredytowy Gdynia

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637

Wyślij formularz kontaktowy a Doradca Kredytowy Gdynia oddzwoni !

 

Oceń Treść
[Głosów: 164 Średnia: 4,9]