28 czerwca 2022

Kredyt Hipoteczny – Doradca Kredytowy Kalisz – Kredyty dla Firm

doradca kredytowy Kalisz

Hiportal jako doradca kredytowy Kalisz oferuje obsługę procesu kredytowego przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego poprzez ekspertów kredytowych działających lokalnie w Kaliszu. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych oraz kredytach dla firm. Działamy jako pośrednik kredytowy w Kaliszu i okolicy. Mamy oferty kredytów hipotecznych wielu banków. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala ekspertom kredytowym na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Wyślij Formularz Kontaktowy a Ekspert Kredytowy oddzwoni

Lub zadzwoń do Eksperta Kredytowego – telefon 502 407 637

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów hipotecznych wielu banków. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe wymagania banków. Dbamy aby nasi Klienci bez niepotrzebnego stresu i optymalnie szybko uzyskali kredyt niezbędny do realizacji celów. Nasi doradcy kredytowi to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku kredytów hipotecznych oraz kredytów dla firm.

Dlaczego warto korzystać z usług Eksperta Kredytowego

 • Hiportal doradca kredytowy Kalisz współpracuje z ekspertami kredytowymi z wieloletnim doświadczeniem.
 • Usługi świadczone przez współpracujących z nami ekspertów kredytowych są bezpłatne dla Klientów.
 • Jesteśmy wynagradzani przez banki oraz inne instytucje finansowe.
 • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
 • Nasi doradcy kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu banków.
 • Także po udzieleniu kredytu wspieramy naszych Klientów w zakresie usług finansowych.
 • Zajmujemy się również refinansowaniem już spłacanych kredytów.
 • Działamy w całym Kaliszu oraz okolicznych miejscowościach.
 • Obsługujemy osoby fizyczne oraz firmy.
kredyty hipoteczne ze stałą stopą procentową

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym – jak je porównywać ?

Kredyt ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym ? To zapewne nie jest łatwe pytanie a obecnie jest kierowane do każdego kto myśli o kredycie hipotecznym. I mimo, że naszym rynku oferowane są kredyty hipoteczne jedynie z okresowo stałym oprocentowaniem to naszym zdaniem warto je analizować i porównywać z opartymi o zmienne odsetki. Jednak wcześniej należy wiedzieć o co pytać ekspertów kredytowych lub bankowych aby móc podjąć decyzję. W niniejszym poradniku kredytowym doradca kredytowy Kalisz odpowiada na pytanie co to takiego kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem oraz jaka jest obecnie oferta banków w tym zakresie. W tekście znajdziemy również wskazówki na co zwrócić uwagę porównując kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem i zmiennym.

Oferta kredytów dla osób Fizycznych oraz Firm

Hiportal to ekspert kredytu hipotecznego oraz pośrednik kredytu dla firmy w Kaliszu. Pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne dla rodzin oraz singli. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy kupno działki i budowę domu to dla naszych ekspertów chleb powszedni. Posiadamy w ofercie kredyty ze zmienną oraz stałą stopą procentową. Z nami zaoszczędzisz czas, uzyskasz profesjonalne doradztwo kredytowe a co najważniejsze sprawnie i szybko przejdziesz proces kredytowy tak aby uzyskać kredyt lub pożyczkę. Hiportal doradca kredytowy Kalisz to profesjonalny i rzetelny pośrednik kredytowy.

Kredyt Hipoteczny Kalisz – Kredyty Hipoteczne w Kaliszu

Nasze usługi pośrednictwa kredytowego są dla Ciebie bezpłatne. Wynagradzają nas banki i inne instytucje finansowe. Działamy jako pośrednik finansowy w Kaliszu i okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi otrzymasz dedykowanego, osobistego doradcę kredytowego. Twój osobisty doradca kredytowy Kalisz to zawsze będzie ekspert z wieloletnim doświadczeniem.

Kredyt dla Firmy

Jeżeli poszukujesz kredytu lub pożyczki to zgłoś się do nas. Jesteśmy ekspertami doradztwa kredytowego w kredytach hipotecznych oraz kredytach firmowych. Obsługujemy firmy oferując kredyty dla firm oraz pożyczki firmowe. Działamy od wielu lat na rynku usług finansowych więc doskonale znamy się na kredytach dla firm. Doradca kredytowy Kalisz to doświadczony ekspert kredytowy. Nie obawiamy się skomplikowanych transakcji kredytowych oraz pożyczkowych.

Doradca Kredytowy Kalisz to Lokalny Ekspert Kredytowy

Poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca. Jeżeli poszukujesz mieszkania, domu czy działki to również pomożemy je znaleźć i zakupić. Jeżeli masz już kredyt hipoteczny to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Doradca kredytowy Kalisz to doświadczony i rzetelny pośrednik kredytowy. Skontaktuj się z nami a na pewno będziesz zadowolony z profesjonalnego doradztwa kredytowego.

Kredyty hipoteczne w Kaliszu

Jeżeli chcesz skonsultować się z ekspertem kredytowym w Kaliszu gdyż zastanawiasz się nad kredytem hipotecznym to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy hipotecznego. Z naszymi ekspertami kredytowymi zrealizujesz swoje marzenia o zakupie mieszkania, domu czy działki w Kaliszu. Hiportal bezpłatnie i kompleksowo obsługuje proces kredytowy przy kredycie hipotecznym. W Kaliszu współpracujemy z doświadczonymi i rzetelnymi ekspertami wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych. Z nami bez stresu i straty czasu uzyskasz kredyt mieszkaniowy. Pamiętaj, iż oferowane przez ekspertów kredytowych Hiportal usługi pośrednictwa kredytów hipotecznych są bezpłatne dla Klientów gdyż wynagradzają nas banki.

Współpracujemy z wieloma bankami oferującymi kredyty hipoteczne. Porównujemy oferty kredytów hipotecznych różnych banków, pomagamy skompletować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Wraz z Klientami analizujemy niezbędną w procesie kredytowym dokumentację oraz oferty kredytów mieszkaniowych. Wyjaśniamy zapisy umów kredytów hipotecznych. Pilnujemy aby sprawnie i szybko przejść cały proces kredytowy i uzyskać dla Klienta najlepszy kredyt hipoteczny. Doradca kredytowy Kalisz zaprasza na rozmowę o kredycie hipotecznym.

Ogólny proces kredytu hipotecznego

Krok 1 – wstępna weryfikacja zdolności kredytowej. Za nim rozpoczniemy poszukiwanie mieszkania warto sprawdzić na jaką kwotę kredytu mamy szanse. To po to aby nie okazało się, iż znajdziemy mieszkanie a żaden bank nie udzieli nam kredytu na tak wysoką kwotę. Aby wstępnie sprawdzić możliwości uzyskania kredytu hipotecznego zachęcamy do konsultacji z ekspertem kredytowym. Eksperci kredytowi dysponują dostępem do szczegółowych kalkulatorów kredytowych banków i dlatego są w stanie wstępnie sprawdzić na jaki kredyt may szanse. Doradca kredytowy Kalisz uważa, iż dobrym pomysłem jest również na tym etapie pobranie własnego raportu z Biura Informacji Kredytowej.

Sprawdźmy wymagania dotyczące wkładu własnego tak aby być świadomym tych wymagań i móc im później sprostać. Pamiętajmy, iż jest to wstępne sprawdzenie zdolności a ostatecznie zdolność kredytową będzie weryfikował każdy bank do którego Klient złoży wniosek o kredyt hipoteczny.

Krok 2 – znalezienie odpowiedniego mieszkania. Jeżeli już wiemy na jakie mieszkanie nas stać to należy je znaleźć. Pamiętajmy aby nie śpieszyć się tylko na spokojnie obejrzeć od kilku a nawet do kilkunastu mieszkań. Dzięki temu będziemy mieli materiał do porównań i wyposażeni w dużo wiedzy podejmiemy decyzję. Jest to niezwykle istotny element procesu kredytowego stąd nie należy się z nim śpieszyć. Pamiętajmy zawsze, iż celem procesu jest zakup wymarzonego mieszkania a nie samo wzięcie kredytu hipotecznego. Doradca kredytowy Kalisz podpowiada, iż poszukując mieszkania warto skorzystać z pomocy pośredników nieruchomości.

Krok 3 – wybór banków do których złożymy wnioski kredytowe. Mając wybrane mieszkanie i po zawarciu umowy przedwstępnej przystępujemy do wyboru banków do których złożymy wnioski o kredyt hipoteczny. Na rynku działa wiele banków udzielających kredytów hipotecznych dlatego wybór kilku do których złożymy wnioski nie jest łatwy. Dlatego też warto skorzystać z pomocy eksperta kredytu hipotecznego – choćby takiego jak doradca kredytowy Kalisz. Eksperci kredytowi doskonale znają oferty banków więc mogą nam pomóc wybrać te, które najbardziej odpowiadają sytuacji danego Klienta oraz jego potrzebom

Krok 4 – złożenie wniosków o kredyt hipoteczny. To formalna część procesu kredytowego. Należy przygotować dokumenty wymagane przez dany bank i wypełnić odpowiednie formularze wniosków kredytowych. Podpisane wnioski wraz z załącznikami składamy do banków i czekamy na decyzję kredytową wraz z ofertą. Oczywiście uzyskamy ofertę kredytu hipotecznego wyłącznie gdy decyzja banku będzie pozytywna. W trakcie procesu decyzyjnego analitycy bankowi mogą dopytywać o różne kwestie a także wymagać dodatkowych dokumentów. Jeżeli współpracujemy z ekspertem kredytowym to on zadba o to aby proces kredytu hipotecznego przebiegał sprawnie i bez opóźnień. Doradca kredytowy Kalisz zawsze pilnuje aby proces kredytowy był optymalnie szybki.

Krok 5 – wybór oferty kredytu mieszkaniowego. Jeżeli uzyskaliśmy kilka ofert kredytu hipotecznego to musimy zdecydować się na jedną z nich. W porównaniu ofert również może nas wspomóc ekspert kredytowy jednak to zawsze Klient podejmuje samodzielną decyzję. W trakcie porównywania ofert można również spróbować negocjacji z bankami. Jednak nie wszystkie banki to umożliwiają. Zwróćmy uwagę na podstawowe koszty kredytu hipotecznego takie jak marża banku czy prowizja oraz ewentualne dodatkowe wymagania takie jak ubezpieczenia czy wymogi związane z założeniem rachunku w banku. Doradca kredytowy Kalisz podpowiada aby zwrócić uwagę na główny koszt kredytu czyli jego oprocentowanie.

Krok 6 – zawarcie umowy kredytu hipotecznego. Gdy już wybierzemy ofertę kredytu to bank przygotuje dla nas umowę kredytową. Powinniśmy dokładnie zapoznać się z jej treścią i upewnić czy jej zapisy są dla nas zrozumiałe oraz zgodne w uprzednio uzyskaną ofertą. Jeżeli korzystamy z usług eksperta kredytowego to możemy go poprosić o wspólne przeczytanie umowy kredytowej. Podpisujemy umowę kredytu hipotecznego i wnosimy wymagany wkład własny.

Krok 7 – podpisanie aktu notarialnego i wypłata kredytu. Aby formalnie stać się właścicielem mieszkania umowę kupna sprzedaży musimy zawrzeć w formie aktu notarialnego. Aby to uczynić musimy stawić się u notariusza i zawrzeć przed nim umowę ze stroną sprzedającą. Dopiero po podpisaniu aktu notarialnego bank wypłaci kwotę kredytu hipotecznego.

Krok 8 – rozpoczęcie spłaty rat kredytu hipotecznego. Od teraz jesteśmy już właścicielami mieszkania i rozpoczynamy spłatę kredytu hipotecznego. Zgodnie z harmonogramem spłat rat kapitałowo-odsetkowych kredytu mieszkaniowego co miesiąc przelewamy określoną kwotę na rachunek wskazany przez bank. Jeżeli mamy rachunek w danym banku to możemy również wyrazić zgodę aby bank samodzielnie automatycznie pobierał odpowiednią kwotę z naszego rachunku. Ekspert doradca kredytowy Kalisz zaprasza do kontaktu Klientów poszukujących kredytu hipotecznego na konsultacje telefoniczne lub internetowe.

refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu hipotecznego – sposób na obniżenie marży banku

Refinansowanie kredytu hipotecznego to w praktyce spłata kredytu hipotecznego przed terminem przy wykorzystaniu środków pochodzących z innego kredytu hipotecznego. Czyli inaczej pisząc zaciągamy nowy kredyt hipoteczny i spłacamy w całości ten pierwotny. Dzięki temu możemy zmienić warunki kredytu hipotecznego na bardziej korzystne – na przykład obniżyć marżę banku. Doradca kredytowy Kalisz pisze w poradniku co to jest refinansowanie kredytu hipotecznego, jak przeprowadzić refinansowanie kredytu hipotecznego, czy refinansowanie kredytu hipotecznego to sposób na obniżenie marży banku.

Kredyt Hipoteczny na zakup mieszkania

Nasza kompleksowa obsługa procesu poszukiwania kredytu hipotecznego jest dla Klientów bezpłatna. Wynagradzają nas banki. Hiportal doradca kredytowy Kalisz działa w całym Kaliszu oraz okolicznych miejscowościach. Mamy dostęp do ofert kredytów hipotecznych z wielu banków. Nasi eksperci kredytowi od początku do końca aktywnie obsługują proces uzyskania kredytu hipotecznego. Obsługujemy proces uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu oraz działki. Naszymi Klientami są rodziny kupujące mieszkanie dla siebie a także osoby chcące dokonać zakupu mieszkania na wynajem. Jeżeli chcesz zbudować dom w Kaliszu i finansować go kredytem hipotecznym to zgłoś się do nas. Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego.

Kredyt Hipoteczny na zakup domu

Jako Hiportal działamy tak aby otrzymanie kredytów hipotecznych zajmowało Klientom jak najmniej czasu. Dojeżdżamy do Klienta jeżeli ma takie życzenie. Obsługujemy Klientów online na tyle na ile jest to możliwe w trakcie procesu kredytowego. Pomagamy naszym Klientom skompletować dokumenty oraz wypełnić i złożyć wnioski o kredyty hipoteczne. Analizujemy dokumenty i oferty kredytowe. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i rzeczowo odpowiadamy na pytania dotyczące umowy o kredyt hipoteczny. Przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego doradca kredytowy Kalisz dba o to aby przebiegał on maksymalnie szybko i bez zbędnych opóźnień. Zależy nam aby nasi Klienci tracili jak najmniej czasu na uzyskanie kredytu hipotecznego rejonie Kalisza.

Kredyt Hipoteczny na zakup działki i budowę domu

Zajmujemy się refinansowaniem kredytów hipotecznych dla Klientów, którzy już spłacają kredyty mieszkaniowe w Kaliszu. Analizujemy spłacane kredyty i porównujemy z aktualnymi ofertami banków szukając lepszych rozwiązań kredytowych dla naszych Klientów. Dzięki refinansowaniu można obniżyć koszty kredytu hipotecznego i zmienić inne jego parametry. Oferujemy również pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych ze stałą stopą procentową. Pomagamy także przy znalezieniu i zakupie nieruchomości gdyż współpracujemy z renomowanymi agentami nieruchomości.

Porównujemy Kredyty Hipoteczne wielu Banków

Nie obawiamy się skomplikowanych transakcji opartych o kredyty hipoteczne. Tak projektujemy obsługę Klienta aby zrealizować jego cele i marzenia. Z nami sprawnie i bezpiecznie przejdziesz przez proces kredytu hipotecznego. Odezwij się do nas – to nic nie kosztuje. Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy a oddzwonimy i będziesz mógł porozmawiać z ekspertem od kredytów hipotecznych w Kaliszu. Doradca kredytowy Kalisz zna doskonale rynek finansowania zakupu nieruchomości w Kaliszu. Doradca kredytowy Kalisz zaprasza.

Doradca Kredytowy Kalisz działa kompleksowo i bezpłatnie

Dopasowujemy na tyle na ile jest to możliwe parametry kredytu hipotecznego do oczekiwań i możliwości Klienta. Jako Hiportal doradca kredytowy Kalisz podpowiadamy jak zarządzić wkładem własnym wymaganym przy kredycie hipotecznym. Pomagamy w negocjacjach z bankiem tak aby marża banku była jak najniższa. Mamy w ofercie kredyty hipoteczne z niską prowizją. Zdajemy sobie sprawę, iż kredyt hipoteczny to zobowiązanie na 20 – 30 lat a więc niezwykle długi okres. Zawsze stoimy po stronie Klienta poszukując jak najlepszych warunków kredytu hipotecznego. Zależy nam aby nasi Klienci chętnie nas polecali dlatego zawsze działamy w ich interesie.

Konsultacje kredytu hipotecznego

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb kredytowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów. Dzięki nim możemy przekazać podstawowe informacje na temat kredytu hipotecznego oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. W kolejnym etapie obsługi umawiamy Klienta na spotkanie z ekspertem hipotecznym w Kaliszu. Jeżeli Klient ma takie życzenie to konsultacje z ekspertem mogą odbyć się w formie wideokonferencji. Doradca kredytowy Kalisz zaprasza na konsultacje kredytu hipotecznego.

Co możesz finansować kredytem hipotecznym

Hiportal doradca kredytowy Kalisz oferuje obsługę procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego, którym możemy finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Remonty, modernizacje.
 • Wykończenie nieruchomości.
 • Wykup mieszkania.
 • Spłatę innego kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki budowlanej.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.

Pojęcia związane z kredytem hipotecznym

Wkład własny kredytobiorcy – zgodnie z rekomendacjami wydawanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego nie może udzielić kredytu o kwocie wyższej niż 100% wartości kredytowanej nieruchomości. To KNF w swoich rekomendacjach a także banki samodzielnie określają jaką część wartości nieruchomości mogą kredytować. Zazwyczaj jest to maksymalnie 80-90% wartości. Brakująca część to jest nasz wkład własny. Najczęściej wkład własny jest wnoszony w gotówce jednak może być tak, iż bank zgodzi się na ubezpieczenie brakującej jego części. Jako wkład własny bank może również zaakceptować blokadę środków na rachunku własnym kredytobiorcy, zastaw na denominowanych papierach wartościowych Więcej informacji na temat wkładu własnego znajdziesz w poradniku kredytu hipotecznego.

Marża banku udzielającego kredytu hipotecznego – naszym zdaniem to najważniejszy element kosztu kredytu hipotecznego. Marża jest wyrażona w wartościach procentowych. Marżę oferuje bank i czasem zgadza się na jej negocjowanie. Marża nie zmienia się przez cały okres trwania umowy kredytu hipotecznego. Jest ona wpisywana do umowy kredytu hipotecznego gdyż jest to podstawowy składnik oprocentowania kredytu. Marża jest jednym z dwóch składników oprocentowania kredytu hipotecznego.

Drugi składnik oprocentowania kredytu hipotecznego to stopa referencyjna, która zależy od rynkowych stóp procentowych ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej. Aby nie było wątpliwości zaznaczamy, iż piszemy tutaj wyłącznie o kredytach hipotecznych opartych o zmienną stopę procentową. Suma marży i stopy referencyjnej daje nam stawkę oprocentowania kredytu hipotecznego. Czyli im wyższa marża tym wyższe odsetki od kredytu hipotecznego zapłacimy. A odsetki będziemy płacić co miesiąc w każdej racie kapitałowo – odsetkowej. Szczegółowo na temat marzy banku piszemy w naszym poradniku kredytowym.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego – może być zmienne lub stałe. Oprocentowanie zmienne to suma marży banku oraz stopy referencyjnej (patrz definicję marży banku). Oprocentowanie jest zmienne gdyż jego wartość może zmieniać się zależnie od wysokości stawki referencyjnej (najczęściej jest to WIBOR 3M lub WIBOR 6M). Na wysokość stawki referencyjnej mają wpływ wartości stóp procentowych NBP, których wielkość określa Rada Polityki Pieniężnej. Tak więc zmiana stóp NPB powoduję zmianę WIBOR a to z kolei wpływa na oprocentowanie kredytu hipotecznego.

W przypadku oprocentowania stałego to bank samodzielnie określa oprocentowanie stałe, które będzie obowiązywało przez określony czas. Przez ten czas oprocentowanie kredytu hipotecznego nie ulegnie zmianie. Zapraszamy do naszego poradnika kredytowego odnośnie tematyki kredytów hipotecznych opartych o stałe oprocentowanie.

Ubezpieczenie przy kredycie hipotecznym – przy zakupie mieszkania na kredyt mamy do czynienia z wieloma czynnikami ryzyka. A tam gdzie pojawia się ryzyko to bardzo często możemy je zabezpieczać poprzez polisy ubezpieczeniowe. Dlatego też w procesie kredytu hipotecznego możemy spotkać się z wieloma różnymi możliwościami zakupu ubezpieczenia. Od przedłożenia w banku niektórych polis kredytowych bank może uzależnić udzielenie kredytu hipotecznego. Najważniejsze polisy obowiązkowe to ubezpieczenie nieruchomości finansowanej kredytem hipotecznym oraz ubezpieczenie na życie kredytobiorcy z cesją polisy na bank. Szerzej na temat ubezpieczenia przy kredycie hipotecznym piszemy w naszym poradniku kredytowym.

Koszt kredytu hipotecznego – kredyty hipotecznego mogą zawierać w sobie wiele elementów kosztów. Najważniejszy koszt to oprocentowanie kredytu hipotecznego. Kolejnym kosztem również bardzo istotnym jest prowizja banku czyli prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego. Mogą również pojawić się inne koszty takie jak na przykład: opłata za wycenę kredytowanej nieruchomości, koszty ewentualnych polis ubezpieczeniowych. Z pewnością będziemy musieli ponieść opłaty związane z aktem notarialnym płatne u notariusza. Jeżeli spłacimy kredyt przed terminem określonym w umowie kredytu hipotecznego to być może będziemy musieli ponieść koszt prowizji wymaganej przy wcześniejszej spłacie kredytu hipotecznego.

Kredyt dla firmy

Obsługujemy firmy w Kaliszu i okolicy. Hiportal kompleksowo oraz bezpłatnie oferuje produkty finansowe dla małych i średnich firm. Naszymi Klientami są firmy praktycznie z każdej branży. Mamy szeroką ofertę kredytów bankowych oraz niebankowych dla biznesu. Z nami możesz uzyskać takie produkty jak kredyty dla profesjonalistów, kredyty firmowe, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, kredyty w rachunku bieżącym, kredyty z gwarancją a także pożyczki hipoteczne dla firm. Obsługujemy cały proces uzyskania kredytu dla firmy. Porównujemy oferty kredytów, pomagamy złożyć wnioski o kredyty firmowe, wyjaśniamy zawiłości umów kredytowych. Dzięki Hiportal sprawnie i bez straty czasu uzyskasz pomoc przy kredycie dla swojej firmy.

Zapraszamy osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą na konsultacje kredytowe. Firmowi doradcy kredytowi współpracujący z Hiportal przeprowadzą bezpłatnie analizę sytuacji finansowej i kredytowej firmy. Nasi eksperci finansowi zarekomendują optymalne dla sytuacji firmy i potrzeb dalsze kroki lub produkty kredytowe. Doradca kredytowy Kalisz uprzejmie zaprasza firmy na rozmowę o kredycie firmowym.

Poradnik kredytowy – Doradca kredytowy Kalisz

Doradcy kredytowi Hiportal w Kaliszu chętnie dzielą się wiedzą na temat kredytów. Dlatego też postanowiliśmy opracować poradnik kredytowy w którym będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem informacje związane z kredytami dla osób fizycznych oraz firm. W poradniku znajdą się również nasze opinie związane z pracą doradców kredytowych. Doradca kredytowy Kalisz zaprasza do lektury poradnika kredytowego Hiportal.

kredyt hipoteczny Kalisz

Kredyt hipoteczny w Kaliszu krok po kroku – nasz poradnik od A do Z

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów na zakup nieruchomości – swoisty poradnik kredyt krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy domu. Doradca kredytowy Kalisz poleca ten poradnik kredytu hipotecznego.

Ekspert Kredytowy : Michał Stanioch

Kredyt Hipoteczny Kalisz

Doradca Kredytowy Kalisz

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637

Wyślij formularz kontaktowy a Doradca Kredytowy Kalisz oddzwoni !

 

Oceń Treść
[Głosów: 30 Średnia: 5]