25 czerwca 2022

Hiportal pomaga uzyskać kredyt hipoteczny

kredyt hipoteczny

Hiportal to Eksperci Kredytów Hipotecznych

Hiportal oferuje bezpłatną i kompleksową obsługę procesu kredytowego przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego. Naszych Klientów obsługują doświadczeni i rzetelni eksperci wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych. U nas otrzymasz kompleksową opiekę eksperta kredytowego przy uzyskiwaniu kredytu mieszkaniowego w całej Polsce. Oferowane przez Hiportal usługi pośrednictwa hipotecznego są bezpłatne dla Klientów gdyż naszych Ekspertów wynagradzają banki.

Wyślij formularz kontaktowy a Ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni

Lub zadzwoń do Eksperta kredytów hipotecznych – telefon 502 407 637

Nasi eksperci kredytów hipotecznych mają dostęp do kredytów hipotecznych z wielu banków oferujących kredyty mieszkaniowe oparte o zmienną lub stałą stopę procentową. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie, dom lub działkę i finansować zakup kredytem hipotecznym to nasza usługa jest dla Ciebie. Kredyty hipoteczne to nasza główna specjalizacja w zakresie finansowania rynku nieruchomości. Od pierwszej konsultacji kredytowej do momentu wypłaty kredytu hipotecznego prowadzimy naszych Klientów przez cały proces uzyskiwania kredytu mieszkaniowego.

Kredyt Hipoteczny – nasze atuty

 • Hiportal współpracuje z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w kredytach hipotecznych.
 • Nasze usługi są bezpłatne gdyż wynagradzają nas banki.
 • Obsługujemy Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji aż do wypłaty kredytu.
 • Nasi eksperci kredytowi mają dostęp do kredytów hipotecznych wielu banków.
 • Nawet po udzieleniu kredytu hipotecznego wspieramy naszych Klientów.
 • Zajmujemy się również refinansowaniem kredytów hipotecznych.
 • Działamy w całej Polsce.
kredyty hipoteczne ze stałym oprocentowaniem

Kredyty mieszkaniowe ze stałym oprocentowaniem – nowość na rynku ?

Rynek kredytu hipotecznego przyzwyczaił się przez wiele lat, iż oprocentowanie kredytu to suma marży banku oraz stawki referencyjnej. Gdy zmienia się stawka referencyjna (czyli najczęściej WIBOR 3M lub WIBOR 6M) to zmianie ulega również oprocentowanie. Jednak od niedawna mamy już na rynku kredyty hipoteczne ze stałym oprocentowaniem. Skąd wziął się taki produkt i jak go analizować ? W poradniku Hiportal kredyt hipoteczny odpowiada na pytanie co to są kredyty hipoteczne ze stałym oprocentowaniem. Zalety i wady kredytów hipotecznych ze stałym oprocentowaniem. Po co na rynku pojawiają się kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Czy kredyty hipoteczne oparte o stałą stopę mogą być atrakcyjne dla kredytobiorców ?

Oferta kredytów hipotecznych

Porównujemy oferty kredytów hipotecznych różnych banków, pomagamy skompletować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Analizujemy dokumenty uzyskane od Klienta czy banku. Szczegółowo omawiamy Klientowi oferty kredytów hipotecznych uzyskane z banków. Wyjaśniamy zapisy umowy kredytu hipotecznego. Pilnujemy aby sprawnie i szybko przejść cały proces kredytowy i uzyskać dla Klienta najlepszy kredyt hipoteczny. Kredyty mieszkaniowe nie mają przed nami tajemnic.

Jak działamy – proces kredytu hipotecznego

Krok 1 – wstępna weryfikacja zdolności kredytowej. Za nim rozpoczniemy poszukiwanie mieszkania warto sprawdzić na jaką kwotę kredytu mamy szanse. To po to aby nie okazało się, iż znajdziemy mieszkanie a żaden bank nie udzieli nam kredytu na tak wysoką kwotę. Aby wstępnie sprawdzić możliwości uzyskania kredytu hipotecznego zachęcamy do konsultacji z ekspertem kredytowym.

Eksperci kredytowi dysponują dostępem do szczegółowych kalkulatorów kredytowych banków i dlatego są w stanie wstępnie sprawdzić na jaki kredyt may szanse. Ekspert hipoteczny Hiportal uważa, iż dobrym pomysłem jest również na tym etapie pobranie własnego raportu z Biura Informacji Kredytowej. Sprawdźmy wymagania dotyczące wkładu własnego tak aby być świadomym tych wymagań i móc im później sprostać. Pamiętajmy, iż jest to wstępne sprawdzenie zdolności a ostatecznie zdolność kredytową będzie weryfikował każdy bank do którego Klient złoży wniosek o kredyt hipoteczny.

Krok 2 – znalezienie odpowiedniego mieszkania. Jeżeli już wiemy na jakie mieszkanie nas stać to należy je znaleźć. Pamiętajmy aby nie śpieszyć się tylko na spokojnie obejrzeć od kilku a nawet do kilkunastu mieszkań. Dzięki temu będziemy mieli materiał do porównań i wyposażeni w dużo wiedzy podejmiemy decyzję. Jest to niezwykle istotny element procesu kredytowego stąd nie należy się z nim śpieszyć. Pamiętajmy zawsze, iż celem procesu jest zakup wymarzonego mieszkania a nie samo wzięcie kredytu hipotecznego. Ekspert Hiportal podpowiada, iż poszukując mieszkania warto skorzystać z pomocy pośredników nieruchomości.

Krok 3 – wybór banków do których złożymy wnioski kredytowe. Mając wybrane mieszkanie i po zawarciu umowy przedwstępnej przystępujemy do wyboru banków do których złożymy wnioski o kredyt hipoteczny. Na rynku działa wiele banków udzielających kredytów hipotecznych dlatego wybór kilku do których złożymy wnioski nie jest łatwy. Dlatego też warto skorzystać z pomocy eksperta kredytu hipotecznego – choćby takiego jak Ekspert hipoteczny Hiportal. Eksperci kredytowi doskonale znają oferty banków więc mogą nam pomóc wybrać te, które najbardziej odpowiadają sytuacji danego Klienta oraz jego potrzebom

Krok 4 – złożenie wniosków o kredyt hipoteczny. To formalna część procesu kredytowego. Należy przygotować dokumenty wymagane przez dany bank i wypełnić odpowiednie formularze wniosków kredytowych. Podpisane wnioski wraz z załącznikami składamy do banków i czekamy na decyzję kredytową wraz z ofertą. Oczywiście uzyskamy ofertę kredytu hipotecznego wyłącznie gdy decyzja banku będzie pozytywna. W trakcie procesu decyzyjnego analitycy bankowi mogą dopytywać o różne kwestie a także wymagać dodatkowych dokumentów. Jeżeli współpracujemy z ekspertem kredytowym to on zadba o to aby proces kredytu hipotecznego przebiegał sprawnie i bez opóźnień. Ekspert hipoteczny Hiportal zawsze pilnuje aby proces kredytowy był optymalnie szybki.

Krok 5 – wybór oferty kredytu mieszkaniowego. Jeżeli uzyskaliśmy kilka ofert kredytu hipotecznego to musimy zdecydować się na jedną z nich. W porównaniu ofert również może nas wspomóc ekspert kredytowy jednak to zawsze Klient podejmuje samodzielną decyzję. W trakcie porównywania ofert można również spróbować negocjacji z bankami. Jednak nie wszystkie banki to umożliwiają. Zwróćmy uwagę na podstawowe koszty kredytu hipotecznego takie jak marża banku czy prowizja oraz ewentualne dodatkowe wymagania takie jak ubezpieczenia czy wymogi związane z założeniem rachunku w banku. Ekspert hipoteczny Hiportal podpowiada aby zwrócić uwagę na główny koszt kredytu czyli jego oprocentowanie.

Krok 6 – zawarcie umowy kredytu hipotecznego. Gdy już wybierzemy ofertę kredytu to bank przygotuje dla nas umowę kredytową. Powinniśmy dokładnie zapoznać się z jej treścią i upewnić czy jej zapisy są dla nas zrozumiałe oraz zgodne w uprzednio uzyskaną ofertą. Jeżeli korzystamy z usług eksperta kredytowego to możemy go poprosić o wspólne przeczytanie umowy kredytowej. Podpisujemy umowę kredytu hipotecznego i wnosimy wymagany wkład własny.

Krok 7 – podpisanie aktu notarialnego i wypłata kredytu. Aby formalnie stać się właścicielem mieszkania umowę kupna sprzedaży musimy zawrzeć w formie aktu notarialnego. Aby to uczynić musimy stawić się u notariusza i zawrzeć przed nim umowę ze stroną sprzedającą. Dopiero po podpisaniu aktu notarialnego bank wypłaci kwotę kredytu hipotecznego.

Krok 8 – rozpoczęcie spłaty rat kredytu hipotecznego. Od teraz jesteśmy już właścicielami mieszkania i rozpoczynamy spłatę kredytu hipotecznego. Zgodnie z harmonogramem spłat rat kapitałowo-odsetkowych kredytu mieszkaniowego co miesiąc przelewamy określoną kwotę na rachunek wskazany przez bank. Jeżeli mamy rachunek w danym banku to możemy również wyrazić zgodę aby bank samodzielnie automatycznie pobierał odpowiednią kwotę z naszego rachunku. Ekspert hipoteczny Hiportal zaprasza do kontaktu Klientów poszukujących kredytu hipotecznego na konsultacje telefoniczne lub internetowe.

refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu mieszkaniowego – szukajmy oszczędności

Refinansowanie kredytu hipotecznego to coś nad czym może się zastanawiać coraz więcej Polaków. Biorąc pod uwagę, iż udzielane kilka lub kilkanaście lat temu kredyty hipoteczne mają już swoją historię spłat a warunki na których je oferowano są inne od obecnych ofert warto zastanowić się nad tą możliwością. Dlaczego ? A dlatego, iż refinansowanie może przynieść realne oszczędności dla naszego budżetu domowego. W niniejszym poradniku kredytowym Hiportal kredyt hipoteczny poszukuje dla Państwa oszczędności.

Kredyt Hipoteczny na zakup mieszkania

Nasza kompleksowa obsługa procesu poszukiwania kredytu hipotecznego jest dla Klientów bezpłatna. Wynagradzają nas banki. Eksperci współpracujący z Hiportal działają w całej Polsce. Mamy dostęp do ofert kredytów hipotecznych z wielu banków. Nasi eksperci kredytowi od początku do końca aktywnie obsługują proces uzyskania kredytu hipotecznego. Obsługujemy proces uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu oraz działki. Naszymi Klientami są rodziny kupujące mieszkanie dla siebie a także osoby chcące dokonać zakupu mieszkania na wynajem. Jeżeli chcesz zbudować dom i finansować go kredytem hipotecznym to zgłoś się do nas. Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego.

Kredyt Hipoteczny na zakup domu

Jako Hiportal działamy tak aby otrzymanie kredytów hipotecznych zajmowało Klientom jak najmniej czasu. Dojeżdżamy do Klienta jeżeli ma takie życzenie. Obsługujemy Klientów online na tyle na ile jest to możliwe w trakcie procesu kredytowego. Pomagamy naszym Klientom skompletować dokumenty oraz wypełnić i złożyć wnioski o kredyty hipoteczne. Analizujemy dokumenty i oferty kredytowe. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i rzeczowo odpowiadamy na pytania dotyczące umowy o kredyt hipoteczny. Przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego dbamy o to aby przebiegał on maksymalnie szybko i bez zbędnych opóźnień. Zależy nam aby nasi Klienci tracili jak najmniej czasu na uzyskanie kredytu hipotecznego.

Kredyt Hipoteczny na zakup działki i budowę domu

Zajmujemy się refinansowaniem kredytów hipotecznych dla Klientów, którzy już spłacają kredyty mieszkaniowe. Analizujemy spłacane kredyty i porównujemy z aktualnymi ofertami banków szukając lepszych rozwiązań kredytowych dla naszych Klientów. Dzięki refinansowaniu można obniżyć koszty kredytu hipotecznego i zmienić inne jego parametry. Oferujemy również pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych ze stałą stopą procentową. Pomagamy także przy znalezieniu i zakupie nieruchomości gdyż współpracujemy z renomowanymi agentami nieruchomości.

Porównujemy Kredyty Hipoteczne wielu Banków

Nie obawiamy się skomplikowanych transakcji opartych o kredyty hipoteczne. Tak projektujemy obsługę Klienta aby zrealizować jego cele i marzenia. Z nami sprawnie i bezpiecznie przejdziesz przez proces kredytu hipotecznego. Odezwij się do nas – to nic nie kosztuje. Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy a oddzwonimy i będziesz mógł porozmawiać z ekspertem od kredytów hipotecznych. Znamy doskonale rynek finansowania zakupu nieruchomości.

Eksperci Kredytowi Hiportal działają kompleksowo i bezpłatnie

Dopasowujemy na tyle na ile jest to możliwe parametry kredytu hipotecznego do oczekiwań i możliwości Klienta. Jako Hiportal podpowiadamy jak zarządzić wkładem własnym wymaganym przy kredycie hipotecznym. Pomagamy w negocjacjach z bankiem tak aby marża banku była jak najniższa. Mamy w ofercie kredyty hipoteczne z niską prowizją. Zdajemy sobie sprawę, iż kredyt hipoteczny to zobowiązanie na 20 – 30 lat a więc niezwykle długi okres. Zawsze stoimy po stronie Klienta poszukując jak najlepszych warunków kredytu hipotecznego. Zależy nam aby nasi Klienci chętnie nas polecali dlatego zawsze działamy w ich interesie.

Konsultacje kredytu hipotecznego

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb kredytowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów. Dzięki nim możemy przekazać podstawowe informacje na temat kredytu hipotecznego oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. W kolejnym etapie obsługi umawiamy Klienta na spotkanie z ekspertem hipotecznym. Jeżeli Klient ma takie życzenie to konsultacje z ekspertem mogą odbyć się w formie wideokonferencji.

kredyt ze stałym oprocentowaniem

Kredyt ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym – jak je porównywać ?

Kredyt ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym ? To zapewne nie jest łatwe pytanie a obecnie jest kierowane do każdego kto myśli o kredycie hipotecznym. I mimo, że naszym rynku oferowane są kredyty hipoteczne jedynie z okresowo stałym oprocentowaniem to naszym zdaniem warto je analizować i porównywać z opartymi o zmienne odsetki. Jednak wcześniej należy wiedzieć o co pytać ekspertów kredytowych lub bankowych aby móc podjąć decyzję. W niniejszym poradniku kredytowym Ekspert kredytów hipotecznych odpowiada na pytanie co to takiego kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem oraz jaka jest obecnie oferta banków w tym zakresie. W tekście znajdziemy również wskazówki na co zwrócić uwagę porównując kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem i zmiennym.

Co można finansować kredytem hipotecznym

Hiportal poprzez Ekspertów kredytowych oferuje obsługę kredytu hipotecznego, którym można finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Remonty, modernizacje.
 • Wykończenie nieruchomości.
 • Wykup mieszkania.
 • Spłatę innego kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki budowlanej.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.
jakie są trzy sposoby aby rata kredytu hipotecznego była niższa

Jakie są 3 sposoby aby rata kredytu mieszkaniowego była niższa ?

Kredyty hipoteczne spłacamy przez wiele lat. Zależy nam aby rata kredytu hipotecznego była jak najniższa. Jednak przez ten długi czas nasza sytuacja finansowa może ulec pogorszeniu. Być może będziemy mniej zarabiać lub nasze dochody staną się nieregularne. Zdarzają się również wypadki losowe. W takich sytuacjach warto wiedzieć jakie są sposoby na to aby rata kredytu hipotecznego była niższa Hiportal kredyt hipoteczny pisze o nich w poradniku kredytowym.

Poradnik kredytu hipotecznego

Eksperci kredytowi Hiportal uwielbiają dzielić się wiedzą na temat kredytów hipotecznych oraz finansowania zakupu nieruchomości. Dlatego też postanowiliśmy opracować poradnik kredytowy w którym będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem informacje związane z kredytami hipotecznymi. W poradniku znajdą się również nasze opinie związane z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości. Zapraszamy do lektury poradnika Hiportal.

kredyt hipoteczny krok po kroku poradnik od A do Z

Kredyt mieszkaniowy krok po kroku – nasz poradnik od A do Z

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów mieszkaniowych – swoisty poradnik kredyt hipoteczny krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu hipotecznego. Hiportal kredyt mieszkaniowy zamieścił w poradniku hipotecznym następujące rozdziały: wstępne sprawdzenie wysokości kredytu, znalezienie mieszkania lub domu, wybór eksperta kredytu hipotecznego, przygotowanie się do złożenia wniosków kredytowych, złożenie wniosków o kredyt hipoteczny, uzyskanie ofert kredytowych i wybór banku, zawarcie umowy kredytowej i wypłata kredytu.

Ekspert Kredytowy: Michał Stanioch

Kredyt Hipoteczny I Kredyt Mieszkaniowy

E-mail: [email protected]

Kredyty Hipoteczne I Kredyty Mieszkaniowe

Telefon: +48 502 407 637

Wyślij formularz kontaktowy a Ekspert kredytu mieszkaniowego oddzwoni !

Oceń Treść
[Głosów: 416 Średnia: 4,9]