24 września 2023

Kredyt Hipoteczny I Kredyty Mieszkaniowe I Finansowanie Nieruchomości

Hiportal poprzez lokalnych ekspertów kredytowych pomaga uzyskiwać kredyty hipoteczne. Oferujemy bezpłatną i kompleksową usługę pośrednictwa przy uzyskiwaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Naszych Klientów obsługują lokalni, doświadczeni i rzetelni eksperci wyspecjalizowani w kredytach mieszkaniowych. U nas otrzymasz kompleksową opiekę eksperta kredytu hipotecznego przy uzyskiwaniu finansowania w całej Polsce.

Zamów Konsultacje kredytowe

Ekspert kredytów hipotecznych oddzwoni

Nasi eksperci kredytów hipotecznych mają dostęp do kredytów hipotecznych z wielu banków oferujących kredyty mieszkaniowe oparte o zmienną lub stałą stopę procentową. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie, dom lub działkę i finansować zakup kredytem hipotecznym to nasza usługa jest dla Ciebie.

Zadzwoń do Eksperta kredytów hipotecznych

TELEFON 502 407 637

bezpłatne telefoniczne konsultacje kredytowe

Kredyty hipoteczne to nasza główna specjalizacja w zakresie finansowania rynku nieruchomości. Od pierwszej konsultacji kredytowej do momentu wypłaty kredytu hipotecznego prowadzimy naszych Klientów przez cały proces uzyskiwania kredytu mieszkaniowego.

Kredyt Hipoteczny z ekspertami hiportal

 • Hiportal współpracuje z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w kredytach hipotecznych.
 • Nasze usługi są bezpłatne gdyż wynagradzają nas banki.
 • Obsługujemy Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji aż do wypłaty kredytu.
 • Nasi eksperci kredytowi mają dostęp do kredytów hipotecznych wielu banków.
 • Zajmujemy się również refinansowaniem kredytów hipotecznych.
 • Działamy w całej Polsce.
kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny krok po kroku – poradnik od A do Z

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów na zakup nieruchomości – swoisty poradnik kredyt hipoteczny krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy domu. Hiportal poleca ten poradnik kredyt hipoteczny krok po kroku.

porównujemy kredyty hipoteczne

Porównujemy oferty kredytów hipotecznych różnych banków, pomagamy skompletować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Analizujemy dokumenty uzyskane od Klienta czy banku. Szczegółowo omawiamy Klientowi oferty kredytów hipotecznych uzyskane z banków. Wyjaśniamy zapisy umowy kredytu hipotecznego. Pilnujemy aby sprawnie i szybko przejść cały proces kredytowy i uzyskać dla Klienta najlepszy kredyt hipoteczny. Kredyty mieszkaniowe nie mają przed nami tajemnic.

proces kredytu hipotecznego

 • Krok 1 – wstępna weryfikacja zdolności kredytowej
 • Krok 2 – znalezienie odpowiedniego mieszkania
 • Krok 3 – wybór banków do których złożymy wnioski kredytowe
 • Krok 4 – złożenie wniosków o kredyt hipoteczny
 • Krok 5 – wybór oferty kredytu mieszkaniowego
 • Krok 6 – zawarcie umowy kredytu hipotecznego
 • Krok 7 – podpisanie aktu notarialnego i wypłata kredytu
 • Krok 8 – rozpoczęcie spłaty rat kredytu hipotecznego

Kredyt Hipoteczny na zakup mieszkania

Nasza kompleksowa obsługa procesu poszukiwania kredytu hipotecznego jest dla Klientów bezpłatna. Wynagradzają nas banki. Eksperci współpracujący z Hiportal działają w całej Polsce. Mamy dostęp do ofert kredytów hipotecznych z wielu banków. Nasi eksperci kredytowi od początku do końca aktywnie obsługują proces uzyskania kredytu hipotecznego.

Obsługujemy proces uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu oraz działki. Naszymi Klientami są rodziny kupujące mieszkanie dla siebie a także osoby chcące dokonać zakupu mieszkania na wynajem. Jeżeli chcesz zbudować dom i finansować go kredytem hipotecznym to zgłoś się do nas. Nasi eksperci kredytów hipotecznych przeprowadzą Cię przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego.

wniosek o kredyt hipoteczny

Wniosek o kredyt hipoteczny – co warto sprawdzić zanim go złożymy

Wniosek o kredyt hipoteczny to działanie do którego warto się dobrze przygotować poprzez uzyskanie odpowiedniej wiedzy. Samo opracowanie, skompletowanie oraz złożenie wniosku to czynność sformalizowana jednak dobrze jest wiedzieć co banki będą weryfikować i jakie są ich wymagania w tym zakresie aby uniknąć rozczarowania jakim może być odrzucenie wniosku o kredyt. Hiportal zwraca uwagę na najistotniejsze elementy takie jak dochody, kwota kredytu jaką możemy uzyskać, historia kredytowa (raport z BIK) oraz nieruchomość którą chcemy kupić i sfinansować kredytem. Warto je przeanalizować zanim złożymy wniosek o kredyt hipoteczny.

Kredyt Hipoteczny na zakup domu

Jako Hiportal działamy tak aby otrzymanie kredytów hipotecznych zajmowało Klientom jak najmniej czasu. Dojeżdżamy do Klienta jeżeli ma takie życzenie. Obsługujemy Klientów online na tyle na ile jest to możliwe w trakcie procesu kredytowego. Pomagamy naszym Klientom skompletować dokumenty oraz wypełnić i złożyć wnioski o kredyty hipoteczne. Analizujemy dokumenty i oferty kredytowe.

Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i rzeczowo odpowiadamy na pytania dotyczące umowy o kredyt hipoteczny. Przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego dbamy o to aby przebiegał on maksymalnie szybko i bez zbędnych opóźnień. Zależy nam aby nasi Klienci tracili jak najmniej czasu na uzyskanie kredytu hipotecznego.

Kredyt na zakup działki i budowę domu

Zajmujemy się refinansowaniem kredytów hipotecznych dla Klientów, którzy już spłacają kredyty mieszkaniowe. Analizujemy spłacane kredyty i porównujemy z aktualnymi ofertami banków szukając lepszych rozwiązań kredytowych dla naszych Klientów. Dzięki refinansowaniu można obniżyć koszty kredytu hipotecznego i zmienić inne jego parametry.

Oferujemy również pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych ze stałą stopą procentową. Pomagamy także przy znalezieniu i zakupie nieruchomości gdyż współpracujemy z renomowanymi agentami nieruchomości.

Co można finansować kredytem hipotecznym

Hiportal poprzez Ekspertów kredytowych oferuje obsługę kredytu hipotecznego, którym można finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Remonty, modernizacje.
 • Spłatę innego kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki budowlanej.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.

Konsultacje kredytu hipotecznego

Zadzwoń lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb kredytowych. Uzyskasz podstawowe informacje na temat kredytu hipotecznego oraz będziesz mógł zadać pytania ekspertowi.

Telefon: +48 502 407 637

W kolejnym etapie obsługi umawiamy Klienta na spotkanie z ekspertem hipotecznym. Jeżeli Klient ma takie życzenie to konsultacje z ekspertem mogą odbyć się w formie wideokonferencji.

E-mail: kontakt@hiportal.pl

Eksperci kredytów hipotecznych > Poradnik kredytowy > Poradnik finansowy > Poradnik kredytu hipotecznego > Poradnik kredytu mieszkaniowego > Program mieszkanie bez wkładu własnego > Wakacje kredytowe > Refinansowanie kredytu hipotecznego > Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem > Poradnik kredytów mieszkaniowych > Wkład własny w kredycie hipotecznym > Ranking kredytów hipotecznych > Jak porównywać kredyty hipoteczne

Wyślij E-MAIL lub sms a Ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni