2 czerwca 2023

Doradca Kredytowy Warszawa I Kredyt Hipoteczny I Kredyty Gotówkowe I Kredyty Konsolidacyjne I Ekspert Finansowy

Ekspert kredytowy z Warszawy zaprasza na konsultacje finansowe online. Pośredniczymy w uzyskiwaniu kredytów z banków. Z nami sprawnie i bezpiecznie uzyskasz kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny oraz kredyt gotówkowy. Hiportal pomaga w uporządkowaniu finansów osobistych tak aby uzyskać optymalną ofertę kredytowania.

zgłoś się na wstępne TELEFONICZNE sprawdzenie zdolności kredytowej

Ekspert kredytowy oddzwoni

Doradca finansowy z Warszawy zapewnia opiekę nad całym procesem kredytowym – od pierwszych konsultacji do wypłaty kredytu. Zapraszamy po bezpłatne porównanie kredytów i wstępne zbadanie zdolności kredytowej.

PORÓWNUJEMY kredyty WIELU BANKÓW

Nasz ekspert kredytowy ma oferty kredytów wielu banków uniwersalnych oraz hipotecznych. Szeroka oferta kredytowa pozwala ekspertowi finansowemu na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Zadzwoń do doradcy finansowego

TELEFON 502 407 637

telefoniczne konsultacje finansowe

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów na zakup mieszkania i domu oraz kredytów gotówkowych. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe oraz wymagania banków.

doradca kredytowy Warszawa, doradca finansowy Warszawa, ekspert finansowy Warszawa, ekspert kredytowy Warszawa

Kredyty hipoteczne w Warszawie – program mieszkanie bez wkładu własnego

Pod koniec maja 2022 roku weszła w życie ustawa o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym. Regulacja ta wprowadziła na rynek program nazwany „Mieszkanie bez wkładu własnego”. Jest to program, który ma pozwolić zakupić mieszkanie osobom, które z różnych powodów nie były jeszcze w stanie zgromadzić środków na wymagany wkład własny jednak posiadają dochody pozwalające na spłatę kredytu hipotecznego. Opisujemy zagadnienia takie jak: mieszkanie bez wkładu własnego – co to jest, podstawowe zasady gwarantowanego kredytu mieszkaniowego, które banki oferują możliwość złożenia wniosków w programie, spłata rodzinna – co to jest ?

doradca kredytowy w Warszawie

 • Hiportal współpracuje z ekspertami kredytowymi z wieloletnim doświadczeniem.
 • Usługi świadczone przez współpracujących z nami doradców finansowych są bezpłatne dla Klientów.
 • Jesteśmy wynagradzani przez banki.
 • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
 • Jako doradca finansowy mamy dostęp do ofert kredytowych wielu banków.
 • Zajmujemy się refinansowaniem już spłacanych kredytów.

ekspert kredytowy

Hiportal to eksperci kredytu hipotecznego oraz kredytu gotówkowego. Pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne dla rodzin oraz singli. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy kupno działki i budowę domu to dla naszych ekspertów chleb powszedni. Współpracujący z nami doradcy kredytowi posiadają w ofercie kredyty ze zmienną oraz stałą stopą procentową.

Z nami zaoszczędzisz czas, uzyskasz profesjonalne doradztwo kredytowe a co najważniejsze sprawnie i szybko przejdziesz proces kredytowy tak aby uzyskać kredyt mieszkaniowy. Hiportal to profesjonalny i rzetelny pośrednik kredytowy.

Współpracujemy z wieloma bankami oferującymi kredyty hipoteczne. Porównujemy oferty kredytów hipotecznych różnych banków, pomagamy skompletować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Wraz z Klientami analizujemy niezbędną w procesie kredytowym dokumentację oraz oferty kredytów mieszkaniowych. Wyjaśniamy zapisy umów kredytów hipotecznych.

program bezpieczny kredyt w Warszawie

Program dla kupujących pierwsze mieszkanie – Bezpieczny Kredyt 2%

Głównym celem programu jest ułatwienie zakupu pierwszego mieszkania. Chodzi o to aby osoby (rodziny, osoby z dzieckiem i single) mogły kupić swoje pierwsze mieszkanie. Wartością programu bezpieczny kredyt 2% jest to, iż przez 10 lat będziemy spłacać znacznie niższą ratę gdyż będą stosowane dopłaty. W uproszczeniu oprocentowanie naszego kredytu przez pierwsze 10 lat spłat wyniesie 2% powiększone o marzę banku oraz ewentualne inne opłaty bankowe. Program jest przeznaczony dla osób w wieku do 45 lat. Program bezpieczny kredyt można łączyć z programem „Mieszkanie bez wkładu własnego”. Program bezpieczny kredyt jest wyłącznie dla rodzin, osób mających dzieci oraz singli w Warszawie.

kredyty gotówkowe

Nasze usługi pośrednictwa kredytowego są dla Ciebie bezpłatne. Wynagradzają nas banki i inne instytucje finansowe. Działamy jako pośrednik kredytowy w Stolicy i okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi otrzymasz dedykowanego, osobistego doradcę kredytowego. Twój osobisty doradca kredytowy to zawsze będzie ekspert z wieloletnim doświadczeniem.

Jeżeli poszukujesz kredytu gotówkowego pożyczki gotówkowej to zgłoś się do nas. Nasi eksperci kredytowi porównają dla Ciebie bezpłatnie wiele ofert kredytów gotówkowych. Pomożemy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy i wyjaśnimy zapisy umowy kredytowej.

Poprowadzimy Cię przez cały proces kredytu od początku do końca. Jeżeli poszukujesz mieszkania, domu czy działki to również pomożemy je znaleźć i zakupić finansując kredytem. Jeżeli masz już kredyt hipoteczny to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Ekspert finansowy z Hiportal to doświadczony i rzetelny pośrednik kredytowy.

kredyt konsolidacyjny

Jeżeli chcesz skonsultować się z ekspertem finansowym gdyż zastanawiasz się nad kredytem gotówkowym lub mieszkaiowym to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy. Z naszymi ekspertami finansowymi zrealizujesz swoje marzenia o zakupie mieszkania, domu czy działki. Hiportal bezpłatnie i kompleksowo obsługuje proces kredytowy.

Hiportal współpracuje z doświadczonymi i rzetelnymi pośrednikami kredytowymi wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Z nami bez stresu i straty czasu uzyskasz kredyt mieszkaniowy oraz kredyt gotówkowy. Pamiętaj, iż oferowane przez ekspertów kredytowych Hiportal usługi pośrednictwa kredytowego są bezpłatne dla Klientów gdyż wynagradzają nas banki.

Pilnujemy aby sprawnie i szybko przejść cały proces kredytowy i uzyskać dla Klienta najlepszy kredyt. Doradca kredytowy z Warszawy zaprasza na rozmowę o kredytowaniu.

kredyt hipoteczny Warszawa, kredyty hipoteczne Warszawa, kredyt mieszkaniowy Warszawa, kredyty mieszkaniowe w Warszawie

Kredyt hipoteczny w Warszawie – ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym ?

Kredyt ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym ? To zapewne nie jest łatwe pytanie a obecnie jest kierowane do każdego kto myśli o kredycie hipotecznym. I mimo, że naszym rynku oferowane są kredyty hipoteczne jedynie z okresowo stałym oprocentowaniem to naszym zdaniem warto je analizować i porównywać z opartymi o zmienne odsetki. Jednak wcześniej należy wiedzieć o co pytać ekspertów kredytowych lub bankowych aby móc podjąć decyzję. W niniejszym poradniku kredytowym odpowiadamy na pytanie co to takiego kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem oraz jaka jest obecnie oferta banków w tym zakresie. W tekście znajdziemy również wskazówki na co zwrócić uwagę porównując kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem i zmiennym.

kredyt hipoteczny

Doradca finansowy oferuje usługę pośrednictwa kredytu hipotecznego, którym możemy finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Wykup mieszkania.
 • Spłatę kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.
kredyt gotówkowy Warszawa

Kredyt gotówkowy w Warszawie – jakie są dochody akceptowane przez banki ?

Zastanawiając się nad kredytem gotówkowym warto wiedzieć jakie są dochody akceptowane przez banki. Wtedy będziemy w stanie szybko zorientować się w których bankach mamy szansę na kredyt gotówkowy oraz na jakich warunkach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przykłady źródeł dochodów wraz z informacjami jak są analizowane przez banki. Pamiętajmy, iż każdy bank ma swoje zasady analizy dochodów Klientów stąd szczegółowe informacje uzyskamy od specjalisty w oddziale banku bądź od eksperta kredytowego. Dochody akceptowane przez banki to temat bardzo szeroki gdyż obejmuje wiele niestandardowych przypadków. Nasz poradnik finansowy prezentuje ogólne zasady, które są najczęściej spotykane na rynku kredytowym.

Konsultacje kredytowe online

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz doradca finansowy oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb kredytowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego oraz kredytu gotówkowego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów.

Dzięki nim możemy przekazać podstawowe informacje na temat kredytu oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. W kolejnym etapie obsługi umawiamy Klienta na spotkanie z doradcą finansowym. Jeżeli Klient ma takie życzenie to konsultacje z ekspertem mogą odbyć się w formie wideokonferencji. Doradca finansowy Hiportal zaprasza na konsultacje kredytowe.

doradca kredytowy działa w warszawie i całym mazowszu

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637