2 czerwca 2023

Doradca Kredytowy Katowice I Kredyty Gotówkowe I Konsolidacyjne I Kredyt Hipoteczny Górny Śląsk

Ekspert kredytowy z Katowic zaprasza na porównanie kredytów. Oferuję kompleksową i bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego przy uzyskiwaniu kredytów. Nasza specjalizacja to kredyt hipoteczny, kredyty gotówkowe oraz kredyty konsolidacyjne. Działamy na całym Górnym Śląsku.

telefoniczne wstępne sprawdzenie zdolności kredytowej

Ekspert kredytowy oddzwoni

Doradca finansowy w Katowicach zaprasza na konsultacje kredytowe online – wstępne sprawdzenie zdolności kredytowej oraz porównanie kredytów. Pomagamy Klientom porządkować finanse osobiste aby uzyskiwać optymalne oferty kredytowania.

Działamy jako pośrednik kredytowy w Katowicach i okolicy. Mamy oferty kredytów wielu banków uniwersalnych oraz hipotecznych. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala ekspertom kredytowym na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Zadzwoń do doradcy finansowego

TELEFON 502 407 637

bezpłatne telefoniczne konsultacje finansowe

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów hipotecznych oraz kredytów gotówkowych. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe wymagania banków. Nasi doradcy kredytowi wspierają Klientów przez cały proces uzyskiwania kredytu.

DORADCA kredytowy w Katowicach

  • Hiportal współpracuje z ekspertami kredytowymi z wieloletnim doświadczeniem.
  • Usługi świadczone przez współpracujących z nami ekspertów kredytowych są bezpłatne dla Klientów
  • Jesteśmy wynagradzani przez banki oraz inne instytucje finansowe.
  • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
  • Nasi doradcy kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu banków.
  • Zajmujemy się refinansowaniem już spłacanych kredytów hipotecznych i gotówkowych.
  • Działamy na całym Górnym Śląsku
doradca kredytowy Katowice, doradca finansowy Katowice, ekspert finansowy Katowice

Kredyty hipoteczne w Katowicach – banki które oferują kredyty mieszkaniowe

W Polsce działa wiele banków komercyjnych oraz spółdzielczych. Mamy również spółdzielcze kasy oszczędnościowo – kredytowe. Jednak nie wszystkie z tych instytucji finansowych mają w swojej ofercie kredyt mieszkaniowy. Dlatego opracowaliśmy listę banków komercyjnych oferujących takie produkty aby pokazać Wam jak duży macie wybór. Warto wiedzieć w których bankach możemy pytać o kredyty na zakup mieszkania lub domu.

kredyt hipoteczny

Hiportal to eksperci kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego i kredytu konsolidacyjnego. Pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne dla rodzin oraz singli. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy kupno działki i budowę domu to dla naszych ekspertów chleb powszedni. Posiadamy w ofercie kredyty ze zmienną oraz stałą stopą procentową.

Z nami zaoszczędzisz czas, uzyskasz profesjonalne doradztwo kredytowe a co najważniejsze sprawnie i szybko przejdziesz proces kredytowy tak aby uzyskać kredyt lub pożyczkę. Hiportal doradca finansowy to profesjonalny i rzetelny pośrednik kredytowy.

Nasze usługi pośrednictwa kredytowego są dla Ciebie bezpłatne. Wynagradzają nas banki i inne instytucje finansowe. Działamy jako pośrednik kredytowy w powiecie Katowickim i okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi otrzymasz dedykowanego, osobistego doradcę kredytowego.

bezpieczny kredyt w Katowicach, mieszkanie bez wkładu własnego Katowice

Program dla kupujących pierwsze mieszkanie – Bezpieczny Kredyt 2%

Głównym celem programu jest ułatwienie zakupu pierwszego mieszkania. Chodzi o to aby osoby (rodziny, osoby z dzieckiem i single) mogły kupić swoje pierwsze mieszkanie. Wartością programu bezpieczny kredyt 2% jest to, iż przez 10 lat będziemy spłacać znacznie niższą ratę gdyż będą stosowane dopłaty. W uproszczeniu oprocentowanie naszego kredytu przez pierwsze 10 lat spłat wyniesie 2% powiększone o marzę banku oraz ewentualne inne opłaty bankowe. Program jest przeznaczony dla osób w wieku do 45 lat. Program bezpieczny kredyt można łączyć z programem „Mieszkanie bez wkładu własnego”. Program bezpieczny kredyt jest wyłącznie dla rodzin, osób mających dzieci oraz singli w Katowicach.

Kredyty gotówkowe

Jeżeli poszukujesz kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej na realizację swoich planów to zapraszamy do kontaktu. Hiportal jako pośrednik finansowy oferuje kredyty gotówkowe oraz pożyczki gotówkowe. Hiportal posiada dostęp do oferty kredytów gotówkowych wielu banków oraz pożyczek gotówkowych instytucji pozabankowych.

Kredytem gotówkowym możemy finansować wiele różnych potrzeb gdyż dzięki niemu uzyskujemy gotówkę, którą możemy przeznaczyć na dowolne cele. Kredyty gotówkowe są niezwykle elastyczną formą finansowania. Kredyt gotówkowy na Śląsku można uzyskać już nawet w jeden dzień od momentu złożenia poprawnego wniosku kredytowego. Dzięki kredytowi gotówkowemu lub pożyczce gotówkowej możemy kupić dobra materialne, spłacić zobowiązania lub sfinansować wyjazd wakacyjny czy też remont mieszkania. Doradca finansowy Hiportal zaprasza do korzystania z oferty kredytów gotówkowych.

Doradca finansowy

Poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca. Jeżeli masz już kredyt to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Doradca finansowy Hiportal to doświadczony i rzetelny pośrednik kredytowy. Skontaktuj się z nami a na pewno będziesz zadowolony z profesjonalnego doradztwa kredytowego.

Jeżeli chcesz skonsultować się z ekspertem kredytowym gdyż zastanawiasz się nad kredytem to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy finansowego.

kredyty konsolidacyjne

Nasza kompleksowa obsługa procesu poszukiwania kredytu jest dla Klientów bezpłatna. Wynagradzają nas banki. Hiportal doradca kredytowy działa na całym Górnym Śląsku. Doradcy finansowi współpracujący z Hiportal mają dostęp do ofert kredytów z wielu banków. Nasi eksperci finansowi od początku do końca aktywnie pośredniczą w procesie uzyskania kredytu.

Naszymi Klientami są osoby poszukujące finansowania swych celów lub chcący zrefinansować już posiadany kredyt. Refinansujemy kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i mieszkaniowe.

kredyt hipoteczny Katowice, kredyty hipoteczne Katowice, kredyt mieszkaniowy Katowice, kredyty hipoteczne Śląsk, kredyt hipoteczny Śląsk

Kredyt hipoteczny w Katowicach – hipoteka z okresowo – stałym oprocentowaniem już w każdym banku

Regulator rynku bankowego w Polsce jakim jest Komisja Nadzoru Finansowego narzucił bankom udzielającym kredytów hipotecznych aby do końca czerwca 2021 roku wprowadziły do oferty kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem lub przynajmniej okresowo stałym. Dzięki temu Klienci poszukujący kredytów bez ryzyka zmiany stóp procentowych mają szansę na uzyskanie kredytu hipotecznego z przynajmniej okresowo stałym oprocentowaniem. Ekspert Finansowy Hiportal odpowiada na następujące pytania: Co to jest kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem ? Jak uzyskać kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Czyt kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem mogą uzyskać osoby już spłacające kredyt hipoteczny ?

Konsultacje kredytowe online

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert kredytowy oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb finansowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów.

Telefon: +48 502 407 637

Ekspert kredytowy Hiportal odpowie na pytania i zbierze dane do wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Dzięki temu będziesz wiedział na jaki kredyt masz szanse. Konsultacje z ekspertem finansowym mogą odbyć się w formie wideokonferencji. Hiportal zaprasza na konsultacje finansowe.

E-mail: [email protected]

adres: mobilny doradca finansowy działa na całym górnym śląsku