2 czerwca 2023

Doradca Kredytowy Kraków I Kredyt Hipoteczny I Kredyty Gotówkowe I Kredyty Konsolidacyjne I Ekspert Finansowy w Krakowie

Ekspert kredytowy z Krakowa zaprasza na konsultacje kredytowe. Oferuję kompleksową i bezpłatną pomoc przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego oraz kredytów gotówkowych. Hiportal pomaga w uporządkowaniu finansów osobistych tak aby uzyskać optymalną ofertę finansowania.

zapraszamy na TELEFONICZNE wstępne sprawdzenie zdolności kredytowej

Doradca finansowy z Krakowa zapewnia opiekę nad całym procesem kredytowym – od pierwszych konsultacji do wypłaty kredytu. Zapraszamy po bezpłatne porównanie kredytów i wstępne zbadanie zdolności kredytowej.

Ekspert kredytowy oddzwoni

Działam jako pośrednik kredytowy w Krakowie i okolicy. Mam oferty kredytów wielu banków uniwersalnych oraz banków hipotecznych. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala ekspertom kredytowym Hiportal na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Zadzwoń do doradcy finansowego

TELEFON 502 407 637

telefoniczne konsultacje finansowe

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów wielu banków. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe i wymagania banków.

zalety współpracy z ekspertem kredytowym

 • Usługi świadczone przez eksperta finansowego są bezpłatne dla Klientów.
 • Jesteśmy wynagradzani przez banki oraz inne instytucje finansowe.
 • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
 • Nasi eksperci finansowi kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu różnych banków.
 • Porównujemy wiele kredytów i wstępnie sprawdzamy zdolność kredytową
 • Ekspert finansowy zajmuje się refinansowaniem już spłacanych kredytów.
 • Wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z finansowaniem
doradca kredytowy Kraków, doradca finansowy Kraków, ekspert kredytowy Kraków, ekspert finansowy Kraków

Doradca finansowy z Krakowa oferuje porównanie kredytów hipotecznych

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów na zakup nieruchomości – swoisty poradnik kredyt krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy domu. Doradca kredytowy Hiportal poleca ten poradnik.

hiportal to doświadczony Doradca finansowy

Jeżeli chcesz skonsultować się z doradcą kredytowym gdyż zastanawiasz się nad kredytem hipotecznym, kredytem konsolidacyjnym lub kredytem gotówkowym to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy kredytowego. Porównamy dla Ciebie wiele ofert kredytowych, sprawdzimy wstępnie zdolność kredytową oraz wyjaśnimy warunki finansowania.

Jeżeli zdecydujesz się na kredyt z doradcą kredytowym Hiportal to poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca. Jeżeli poszukujesz mieszkania, domu czy działki to również pomożemy je znaleźć i zakupić. Jeżeli masz już kredyt hipoteczny lub gotówkowy to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Nasz doradca kredytowy to doświadczony i rzetelny specjalista finansowy. Skontaktuj się z nami a będziesz zadowolony z profesjonalnego doradztwa kredytowego.

dlaczego usługi doradcy kredytowego są bezpłatne

Hiportal to ekspert finansowy oferujący bezpłatne usługi pośrednictwa kredytowego. Pytanie dlaczego ktoś oferuje usługi a nie pobiera za nie wynagrodzenia od Klientów. Odpowiedź jest prosta. Rynek pośrednictwa kredytowego w Polsce jest skonstruowany w ten sposób, iż każdy rzetelny ekspert finansowy jest wynagradzany przez banki i inne instytucje finansowe.

W takim modelu wynagradzania ekspert finansowy jest związany z bankiem umową (lub z innym pośrednikiem kredytowym) i działa na podstawie procedur i regulacji bankowych. Ekspert finansowy oferuje Klientom kredyty banków a więc to banki decydują o zasadach ich udzielania. Ekspert finansowy musi działać zgodnie z zasadami określonymi przez banki i dlatego jest przez nie wynagradzany.

ekspert finansowy porównuje kredyty wielu banków

Jedną z głównych zalet doradcy finansowego jest to, że posiada dostęp do ofert kredytowych z wielu banków. Dzięki temu doradca finansowy może zaoferować nam złożenie wniosku kredytowego do kilku banków, których produkty finansowe najlepiej odpowiadają potrzebom Klienta. Możliwość oferowania wielu produktów finansowych daje szansę wyboru tego optymalnego a często i najtańszego kredytu na rynku.

Doradca finansowy Hiportal z Krakowa zawsze dokładnie analizuje sytuację Klienta i jego potrzeby finansowe. Dopiero po takiej analizie przedstawia swoją rekomendację co do produktów kredytowych. Doradca finansowy przedstawia Klientowi zalety i wady każdego kredytu.

Pamiętajmy również, iż banki często oferują promocje kredytowe. Doradca finansowy obserwując na co dzień oferty kredytów bankowych ma wiedzę gdzie są najlepsze promocje. Stąd dzięki doradcy finansowemu mamy szansę złożyć wnioski o kredyty do tych banków gdzie istnieje możliwość skorzystania z promocji.

kredyt gotówkowy Kraków, kredyty gotówkowe Kraków, kredyt Kraków, kredyty Kraków

Ekspert kredytowy z Krakowa oferuje kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy to popularny produkt finansowy. Można dzięki niemu szybko i bez formalności uzyskać gotówkę. Zwróćmy uwagę na kredyt gotówkowy bez zaświadczeń gdyż takie kredyty są na rynku finansowym. Jak szukać kredytu bez zaświadczeń i na co zwrócić uwagę. Ekspert kredytów gotówkowych pisze o tym co to jest kredyt gotówkowy bez zaświadczeń oraz co może być weryfikowane w procesie kredytowym przez banki oraz instytucje pożyczkowe. Zwracamy uwagę na koszt kredytów gotówkowych oraz podpowiadamy jak go szukać.

ekspert kredytowy wstępnie zbada zdolność kredytową

W procesie kredytowym niezwykle istotna jest zdolność kredytowa. Banki badają ją za każdym razem gdy składamy wniosek o kredyt. Jednak złożenie wniosku o kredyt zajmuje trochę czasu aby wypełnić dokumenty i przygotować załączniki (np. dokumentację potwierdzającą dochody kredytobiorców).

Jednak jeżeli korzystamy z usług doradcy kredytowego to on wstępnie sprawdzi naszą zdolność kredytową bez konieczności składania wniosku o kredyt. Jak to zrobi ? Dzięki znajomości procedur i wymagań bankowych. Doradca kredytowy posiada rozległą wiedzę na temat kredytów bankowych i zna zasady ich udzielenia gdyż banki udostępniają najważniejsze reguły. Stąd doradca kredytowy z Krakowa jest w stanie wstępnie ocenić czy Klient ma szanse na kredyt oraz na jaką kwotę.

jakie kredyty oferuje ekspert finansowy

Ekspert kredytowy Hiportal oferuje następujące produkty finansowe:

 • Kredyty hipoteczne
 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty dla firm
 • Kredyty konsolidacyjne
 • Pożyczki hipoteczne
kredyt hipoteczny Kraków, kredyty hipoteczne Kraków, kredyt mieszkaniowy Kraków, kredyty mieszkaniowe Kraków, refinansowanie kredytu hipotecznego Kraków

Hiportal oferuje kredyty hipoteczne w Krakowie ze stałym oprocentowaniem

Regulator rynku bankowego w Polsce jakim jest Komisja Nadzoru Finansowego narzucił bankom udzielającym kredytów hipotecznych aby do końca czerwca 2021 roku wprowadziły do oferty kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem lub przynajmniej okresowo stałym. Dzięki temu Klienci poszukujący produktów bez ryzyka zmiany stóp procentowych mają szansę na uzyskanie kredytu hipotecznego z przynajmniej okresowo stałym oprocentowaniem. Co to jest kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem ? Jak uzyskać kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Czyt kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem mogą uzyskać osoby już spłacające kredyt hipoteczny ?

konsultacje kredytowe online

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert finansowy oddzwoni i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb finansowych. Na konsultacjach kredytowych ekspert finansowy wstępnie zbada zdolność kredytową i przedstawi porównanie kredytów.

doradca kredytowy działa w krakowie i całej małopolsce

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637

 Adres: ul. Grzegórzecka, Kraków (mobilny doradca kredytowy)