24 maja 2024

Hiportal to Twój Lokalny Doradca Kredytowy – Eksperci Finansowi w całej Polsce

lokalny doradca kredytowy

Jeżeli poszukujesz lokalnego eksperta kredytowego to bardzo dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal.pl trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy kredytowego blisko Twojego miejsca zamieszkania. Lokalny doradca kredytowy Hiportal to bezpłatne usługi pośrednictwa finansowego.

Lokalny Doradca Kredytowy

W Polsce wiele osób wykonuje zawód eksperta kredytowego zwanego również doradcą kredytowym lub pośrednikiem. Osoba poszukująca kredytu bardzo często stoi przed dylematem jak znaleźć rzetelnego i doświadczonego doradcę aby zaufać mu i powierzyć osobisty proces kredytowy.

Dlatego głównym celem działania Hiportal.pl jest skierowanie każdego Klienta do rzetelnego i doświadczonego lokalnego doradcy kredytowego. Budujemy i wciąż rozwijamy sieć współpracujących z nami lokalnych doradców kredytowych.

W czym może pomóc Lokalny Doradca Kredytowy

Eksperci kredytowi współpracujący z Hiportal specjalizują się w wielu produktach finansowych. Stąd dzięki Hiportal trafisz do eksperta kredytowego, który ma duże doświadczenie w rodzaju finansowania, które poszukujesz. Na przykład jeżeli poszukujesz kredytu mieszkaniowego to dzięki Hiportal zostaniesz skierowany do eksperta specjalizującego się w kredytach hipotecznych.

Lokalny doradca kredytowy Hiportal.pl pomaga uzyskiwać produkty finansowe takie jak:

Ile kosztuje Lokalny Doradca Kredytowy

Lokalny Doradca Kredytowy Hiportal jest wynagradzany poprzez instytucje finansowe z którymi współpracuje. Dlatego też dla Klientów poszukujących kredytów usługi eksperta kredytowego współpracującego z Hiportal są bezpłatne.

Czyli lokalny doradca kredytowy nic nie kosztuje Klienta. Może to wydawać się dziwne ale tak jest zbudowany pośrednictwa finansowego. To instytucje finansowe pokrywają koszty działalności pośredników kredytowych gdyż oni zajmują się sprzedażą ich produktów.

Jak zgłosić się do lokalnego eksperta kredytowego

Do lokalnego doradcy kredytowego możesz trafić poprzez Hiportal.pl. Wystarczy na naszej stronie wypełnić prosty formularz kontaktowy. Po wysłaniu danych kontaktowych poprzez formularz oddzwonimy w ciągu jednego dnia roboczego aby przeprowadzić wstępne konsultacje.

Po wstępnych konsultacjach potwierdzających kontaktowalność i zainteresowanie usługą pośrednictwa o ile będziesz tym zainteresowany możemy przekazać Twoje dane do lokalnego eksperta. Następnie lokalny doradca kredytowy skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na spotkanie. Spotkanie może odbyć się zarówno stacjonarnie w biurze bądź online (przez internet lub telefonicznie) lub też w innym dogodnym dla obu stron miejscu.

Lokalny Doradca Kredytowy Hiportal.pl – Zalety

Zapewne część Klientów zadaje sobie pytanie po co korzystać z usług pośrednika skoro można samemu pójść do banku czy innej instytucji finansowej i uzyskać ten sam produkt finansowy. Oczywiście można to zrobić samodzielnie jednak lokalny doradca kredytowy ma wiele zalet:

  • Ma dostęp do wielu produktów finansowych różnych banków. Dzięki temu może nam zaproponować porównanie kilku ofert kredytowania. Jest to ważne gdyż banki wysyłają wiążące oferty kredytów dopiero po złożeniu poprawnego wniosku kredytowego. Ekspert kredytowy pomaga przygotować oraz złożyć poprawne wnioski kredytowe a co ważne może zarekomendować banki.
  • Ma specjalistyczną wiedzę finansową. Dzięki temu doradca kredytowy możne nam podpowiedzieć jaki produkt finansowy będzie najbardziej optymalny w danej sytuacji bądź dla realizacji określonych celów. Rynek finansowy oferuje obecnie bardzo dużo dedykowanych rozwiązań finansowych stąd ważne jest wsparcie eksperta, który ma bieżącą wiedzę na ten temat.
  • Wie dokładnie jak przebiega proces kredytowy w danej instytucji finansowej. Dzięki temu unikniemy ewentualnych niespodzianek i straty czasu. Aby złożyć każdy wniosek o kredyt należy zebrać określone dokumenty i przygotować informacje. Wiedza na ten temat znacznie przyśpiesza proces i zapewnia bezpieczeństwo Klientom Hiportal.pl.
  • Analizuje oferty kredytowe oraz dokumentację kredytową. Dzięki wiedzy i doświadczeniu lokalny doradca kredytowy Hoportal.pl może porównać kilka ofert kredytowania z różnych banków tak aby zarekomendować tą optymalną. Dokumentacja kredytowa często ma wiele stron i jest napisana skomplikowanym językiem finansów. Ekspert kredytowy każdorazowo zapoznaje się z jej treścią i wyjaśnia Klientowi zapisy, które mogą być niezrozumiałe.
  • Ekspert kredytowy nic nie kosztuje. Pisaliśmy już o tym powyżej. Usługi ekspertów kredytowych Hiportal.pl są bezpłatne gdyż wynagradzają ich banki oraz inne instytucje finansowe.
  • Lokalny doradca działa lokalnie a więc blisko Klientów. Stąd zawsze można umówić się na osobiste spotkanie gdyż odległość nie jest problemem. Z ekspertem Hiportal.pl można zawsze spotkać się aby porozmawiać o kredycie, który chcemy uzyskać bądź już spłacamy.
  • Eksperci kredytowi często specjalizują się w danych kategoriach finansowania – na przykład kredytach dla firm bądź kredytach hipotecznych. Dlatego dzięki Hiportal.pl zawsze trafisz do eksperta kredytowego specjalizującego się w danym produkcie finansowym – np. jeżeli poszukujesz leasingu to dzięki nam będziesz mógł skorzystać z usług specjalisty od leasingu pojazdów.
  • Zawsze odbiera telefon i służy pomocą w razie pytań. Gdy chcemy się skonsultować w jakiejś ważnej sprawie (np. wakacji kredytowych bądź wyboru formy oprocentowania), która może się pojawić w danym momencie spłacania kredytu do nasz ekspert Hiportal.pl zawsze jest dostępny i chętnie udzieli nam wsparcia.
  • Ekspert kredytowy działa na lokalnym rynku i buduje długookresowe relacje z Klientami. Zależy mu aby jego lokalni Klienci wracali do niego po usługi pośrednictwa kredytowego stąd zależy mu aby zawsze rekomendować optymalne rozwiązania finansowe.

LOKALNY DORADCA KREDYTOWY HIPORTAL