28 czerwca 2022

Kredyt dla Firmy w Rzeszowie

kredyt firmowy Rzeszów

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę w Rzeszowie i myślisz o kredycie na firmę ? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów jest ekspertem kredytowym dla firm działającym w Rzeszowie i okolicy. Bezpłatnie i kompleksowo pośredniczymy w uzyskiwaniu z banków dla naszych Klientów kredytów dla firm.

Wyślij formularz kontaktowy a nasz Ekspert Firmowy z Rzeszowa oddzwoni

Lub zadzwoń do Eksperta Firmowego

Telefon: 502 407 637

Szybko znajdujemy odpowiednie oferty banków, pomagamy skompletować wymagane dokumenty i przygotować oraz złożyć wnioski o kredyt dla firmy. Analizujemy uzyskane oferty kredytowe tak aby wybrać najlepszą dla Klienta. Jeżeli zachodzi taka konieczność to negocjujemy warunki kredytu dla firmy. Dokładnie analizujemy umowę kredytu dla firmy i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości. Kredyty dla firm z Hiportal kredyt firmowy Rzeszów to spokój i pewność uzyskania wysokiej jakości obsługi kredytowej.

Kredyty dla Małych i Średnich Firm

Współpracujemy z wieloma bankami oferującymi pełen zakres kredytów dla firm z różnych branż. Mamy w ofercie kredyty dla firm, kredyty dla profesjonalistów, kredyty firmowe, kredyty obrotowe, kredyt w rachunku bieżącym, pożyczki dla firm, pożyczki hipoteczne czy tez kredyty z gwarancją. Banki z którymi współpracujemy jako pośrednik kredytowy dla firm oferują bardzo popularny produkt jakim jest kredyt firmowy bez zabezpieczenia majątkowego. Jest to jeden z najszybszych i najłatwiejszych do uzyskania kredytów dla firm.

Kredyty Inwestycyjne dla Biznesu

Dokładnie przeanalizujemy sytuację Twojej firmy i zarekomendujemy najlepsze rozwiązania finansowe. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i bez stresu przejdziesz proces kredytowy gdyż to my pilnujemy abyś mógł sprawnie i szybko otrzymać kredyt dla firmy. Kredyt firmowy Rzeszów jest zawsze dla Ciebie.

Kredyty dla Profesjonalistów

Hiportal kredyt firmowy Rzeszów to kompleksowe i bezpłatne doradztwo kredytowe dla firm. Obsługujemy firmy z każdej branży. Mamy szeroką ofertę kredytów dla biznesu. Z nami możesz uzyskać takie produkty jak kredyty dla firm obrotowe, kredyt inwestycyjny, kredyt dla profesjonalisty, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt z gwarancją. Dzięki Hiportal kredyt firmowy Rzeszów sprawnie i bez straty czasu uzyskasz kredyt dla swojej firmy. Nasze usługi są dla Klientów bezpłatne gdyż wynagradzają nas banki i inne instytucje finansujące firmy.

Kredyty Obrotowe

Prowadzimy krok po kroku naszych Klientów przez cały proces kredytu dla firmy. Jesteśmy zaangażowani na każdym jego etapie tak aby uzyskać jak najlepszą ofertę kredytu na firmy bez zbędnej zwłoki. Przeanalizujemy umowę kredytową wspólnie z Klientem tak aby upewnić się, iż zawiera wszystkie elementy uzyskanej uprzednio oferty kredytu firmowego. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z kredytem dla firmy oraz wyjaśnimy wątpliwości. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów to znakomity Partner dla finansowania biznesu.

Kredyty dla Firm

Kredyty dla firm to bardzo popularna forma finansowania biznesu. Każda firma musi mieć zapewnioną odpowiednio bezpieczną płynność finansową. Wtedy będzie mogła się się rozwijać i realizować cele założone przez właścicieli. Dobry kredyt firmowy na bieżącą działalność zapewnia bezpieczne finansowanie Twoich zobowiązań.

Dzięki kredytowi dla firmy ewentualne opóźnienie w płatnościach od kontrahenta nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Płatności od kontrahentów nie zawsze przychodzą w terminie dlatego warto się uprzednio zabezpieczyć. Kredyt firmowy Rzeszów jest dobrym rozwiązaniem na okresowy brak płatności faktur. Doradcy kredytu firmowego Hiportal przeanalizują aktualną sytuację Twojej firmy i zaproponują najlepsze ich zdaniem rozwiązania finansowe. W naszej ofercie mamy wiele banków oferujących kredyty dla firm w różnej fazie rozwoju.

Mamy kredyty dla firm na finansowanie bieżącej działalności w każdej branży. W zakresie produktu kredyt dla firmy na bieżącą działalność firmy oferujemy również limity w rachunku bieżącym oraz karty kredytowe dla firm. Zapewniamy wsparcie naszych doświadczonych doradców firmowych na każdym z etapów procesu kredytowego. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i zawiłości dokumentacji kredytowej. Zawsze optymalizujemy warunki kredytu dla firmy zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami Klienta oraz negocjujemy warunki. Kredyt firmowy Rzeszów – ogólne parametry – zależnie od banku mogą się różnić:

 • Kwota do kilku milionów złotych
 • Okres spłaty kredytu nawet do kilkunastu lat
 • Możliwość karencji kredytu do kilku miesięcy
 • Raty kredytu firmowego malejące, miesięczne lub kwartalne
 • Dojazd do Klienta na życzenie
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Dla najlepszych Klientów szansa na kredyt bez prowizji
 • Zdalne złożenie wniosku (np. przez kuriera)
 • Dodatkowe usługi (np. księgowość, ubezpieczenie)

Kredyt firmowy Rzeszów może być przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej oraz finansowanie nakładów na odtworzenie lub zwiększenie majątku trwałego firmy a także na przedsięwzięcia dla których firma ubiega się o uzyskane Dotacji z funduszy Unijnych. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów jest dla Ciebie.

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu dla firmy to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Kredyt dla Profesjonalistów

Profesjonaliści to oddzielna grupa Klientów dla banków w zakresie produktu jakim jest kredyt firmowy. Są to najczęściej zawody wymagające specjalistycznego wykształcenia, doświadczenia i odpowiednich kwalifikacji oraz posiadania zdanych państwowych egzaminów. Działanie tych zawodów i nadzór nad nimi regulują często oddzielne przepisy. A więc tacy pracownicy są najczęściej mocno poszukiwani na rynku pracy i nawet gdy ją stracą to mogą w krótkim czasie znaleźć nowe zajęcie. Dlatego też są to dobrzy Klienci firmowi dla banków gdyż mają duże szanse na uzyskanie i utrzymanie dobrze płatnej pracy.

Stąd kredyt firmowy dla osób wykonujących wolne zawody jest obecnie niezależnym produktem kredytowym. Banki chętnie oferują kredyt firmowy dla Profesjonalistów z uwagi na raczej stabilne i ponadprzeciętne dochody tych osób. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów posiada w swojej w ofercie znakomite propozycje kredytu dla profesjonalistów. Ogólne parametry produktu kredyt firmowy dla profesjonalistów – mogą się różnić w zależności od banku:

 • Wniosek można złożyć zdalnie (w niektórych bankach)
 • Szybka decyzja (środki na koncie nawet do 48 godzin od złożenia wniosku)
 • Maksymalnie uproszczone procedury uzyskiwania kredytu dla firm.
 • Kredyt firmowy do kwoty nawet do kilkuset tysięcy złotych
 • Wystarczy PIT lub KPiR za minimum 3 miesiące
 • Najczęściej bez zaświadczeń ZUS i US
 • Banki nie wymagają poręczeń i zabezpieczeń
 • Kredyt firmowy od 12 miesiąca działania firmy Profesjonalisty
 • Dowolny cel (np. bieżąca działalność firmy, spłata innych zobowiązań)
 • Elastycznie dopasowane kwoty rat

Lista zawodów, które w większości banków uznawane są za profesjonalistów to: lekarz, lekarz weterynarii, stomatolog, protetyk stomatologiczny, właściciel NZOZ, fizjoterapeuta, farmaceuta, geodeta, architekt, notariusz, adwokat, radca prawny, biegły rewident, biuro rachunkowe, doradca podatkowy, zarządca nieruchomości. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów poleca kredyty dla Profesjonalistów.

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytów dla firmy to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Kredyt Obrotowy dla Firmy

Kredyt obrotowy to prosty sposób na finansowanie bieżącej działalności praktycznie każdej małej i średniej firmy. Taki kredyt daje możliwość skorzystania z niego właściwie w dowolnym momencie. Banki oferują go najczęściej w rachunku bieżącym lub rachunku kredytowym. Kredytobiorca nie musi przedstawiać faktur wykorzystania kredytu dlatego może on być wydany na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

W zakresie kredytu obrotowego doradcy kredyt firmowy Rzeszów oferują analizę rynku i wskazanie banków do których warto złożyć wnioski kredytowe. W każdym przypadku uwzględniona jest sytuacja firmy oraz oczekiwania właściciela. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów poprzez swoich doradców zapewnia pełne wsparcie przy formalnościach związanych z produktem kredyt firmowy oraz negocjowanie warunków i wyjaśnianie wątpliwości. Kredyt firmowy Rzeszów poleca kredyt obrotowy.

Ogólne parametry kredytu obrotowego – mogą się różnić w zależności od banku:

 • Kwota kredytu nawet do kilku milionów złotych uzależniona od zdolności kredytowej
 • Okres kredytowania nawet do 36 miesięcy z możliwością odnowienia
 • Waluta PLN oraz niektóre waluty obce
 • Kredyt firmowy dostępny dla firm działających od 12 miesięcy
 • Cel kredytu obrotowego – bieżące wydatki związane z firmą
 • Możliwość elastycznego dopasowania spłat do danej firmy
 • Akceptowalne są różne formy zabezpieczeń w tym gwarancja de minimis

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu dla firmy to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Kredyt Inwestycyjny dla Firm

Jeśli chcesz rozwijać Twoją firmę to być może potrzebujesz dodatkowego finansowania na inwestycje. Kredyt inwestycyjny pozwoli Ci na sfinansowanie budowy, remontu lub zakupu nieruchomości dla Twojej firmy. Kredyt inwestycyjny pozwala również na finansowanie rzeczowego majątku trwałego firmy czyli zakup sprzętu, maszyn, urządzeń, komputerów, pojazdów, samochodów osobowych oraz dostawczych. Kredytem inwestycyjnym można również refinansować już poniesione koszty inwestycji oraz kredyty inwestycyjne z innych banków.

W zakresie kredytów inwestycyjnych dla firm nasi doradcy kredyt firmowy Rzeszów oferują dostęp do ofert kilku banków z najlepszymi warunkami. Nasi doradcy kredytu firmowego zapewnią szybki i sprawny proces uzyskiwania finansowania. Wstępnie dokonamy analizy sytuacji firmy i pomożemy w przygotowaniu wymaganej przez banki dokumentacji. Kredyt firmowy Rzeszów poleca kredyty dla firm na inwestycje.

Ogólne parametry kredytu inwestycyjnego dla przedsiębiorców – mogą się różnić w zależności od banku:

 • Wysoka kwota kredytu nawet do kilku milionów złotych
 • Okres kredytowania nawet do kilkunastu lat dostosowany do specyfiki inwestycji
 • Możliwość zabezpieczenia na przedmiocie inwestycji
 • Kredyt firmowy Rzeszów bez wkładu własnego i zabezpieczeń własnym majątkiem
 • Kredyt inwestycyjny nawet na 90 % wartości inwestycji
 • Do liczenia zdolności brane są pod uwagę przyszłe dochody z inwestycji
 • Kredyt firmowy – inwestycyjny jest dostępny w kilku walutach
 • Indywidualne warunki dopasowane do firmy oraz inwestycji

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu dla firmy to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Kredyt w Rachunku Bieżącym

Kredyty dla firm w rachunku bieżącym zwany również limitem kredytowym w rachunku jest bardzo popularnym produktem finansowym. Posiadając rachunek bankowy i realizując przez niego przepływy pieniężne firmy można złożyć wniosek kredyt firmowy w rachunku bieżącym. Taki kredyt pozwala na jego wielokrotne spłacanie i odnawianie do kwoty dostępnego limitu. Dzięki kredytowi dla firmy w rachunku bieżącym mamy środki do wykorzystania w sytuacji gdy będziemy ich potrzebować. Z takiego kredytu firma może skorzystać w dowolnym momencie. W zakresie kredytu w rachunku bieżącym oferujemy analizę kilku ofert bankowych wraz z rekomendacją. Nasi doradcy kredyt firmowy Rzeszów mogą negocjować warunki i pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Kredyt firmowy Rzeszów poleca kredyty dla firmy w rachunku bieżącym.

Ogólne parametry kredytu w rachunku bieżącym – mogą się różnić w zależności od banku:

 • Kwota kredytu nawet do kilkuset tysięcy złotych uzależniona od zdolności kredytowej
 • Okres kredytowania do 12 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia
 • Odsetki naliczane od wykorzystanej kwoty limitu
 • Waluta kredytu PLN lub wybrane waluty obce
 • Możliwość uzyskania indywidualnych warunków kredytowych

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu firmowego to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Kredyt z Gwarancją dla Firm

Część banków bierze udział w rządowym programie wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego. Dzięki temu banki mogą oferować małym i średnim firmom kredyty dla firm zabezpieczone gwarancjami de minimis lub COSME.

Gwarancja jest formą zabezpieczenia kredytu firmowego na wypadek gdyby firma nie spłaciła kredytu w terminie określonym w umowie kredytowej. Gwarancja daje bankowi pewność jego spłaty. Jeśli Kredytobiorca nie będzie mógł oddać kredytu z własnych środków to spłaty dokona udzielający gwarancji, czyli gwarant. W takiej sytuacji dalsze rozliczenia będą prowadzone pomiędzy gwarantem a przedsiębiorcą. Przedsiębiorca będzie jednak zobowiązany zwrócić wypłaconą z gwarancji kwotę wraz z odsetkami. Dzięki Gwarancjom przedsiębiorstwa mogą uzyskać kredyty dla firmy nawet w sytuacji gdy nie mają odpowiednich zabezpieczeń.

Ogólne warunki gwarancji – aktualna oferta na stronie internetowej BGK:

 • Gwarancje mogą być udzielone przy kredycie obrotowym oraz kredycie inwestycyjnym
 • Zabezpieczają od 60 do 80% kwoty kredytu
 • Są udzielane nawet na 99 miesięcy (kredyt inwestycyjny) lub 27 miesięcy (obrotowy)
 • Jest zabezpieczona wekslem własnym in blanco przedsiębiorcy
 • Stawka prowizji za udzieloną gwarancję de minimis wynosi 0,5 % (0% do 30 czerwca 2021 r.)

Mimo, iż za gwarancję trzeba zapłacić to jednak w naszej ocenie często warto analizować możliwość skorzystania z nich gdyż daje to możliwość uzyskania kredytu dla firmy w sytuacji ograniczonych możliwości zabezpieczenia go przez kredytobiorcę. Dzięki gwarancjom dla większej części kredytu nie musimy przedstawiać zabezpieczeń. Często również banki same wymagają gwarancji jako zabezpieczenia. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów zaprasza na rozmowę o kredytach dla firm z gwarancją.

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat kredytu z gwarancją to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Pożyczki dla Firm

Zarządzając firmą często musimy korzystać z zewnętrznego finansowania aby finansować działalność operacyjną bądź inwestycje. Pamiętajmy, iż oprócz kredytów bankowych na rynku są dostępne elastyczne pożyczki dla firm. Pożyczki dostępne w ofercie Hiportal udzielane są przez profesjonalne instytucje finansowe. Uzyskanie pożyczki niebankowej dla firmy możliwe jest często przy mniejszych formalnościach niż te które wymaga kredyt firmowy. Pożyczki są mogą być również dobrą oferta dla tych firm, które z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą uzyskać kredytu dla firmy.

W zakresie pożyczek dla firm oferujemy prezentację możliwości jakie dają pożyczkodawcy, których nasi doradcy mają w ofercie. Poprowadzimy cały proces uzyskania takiej pożyczki, będziemy negocjować warunki oraz wyjaśniać ewentualne wątpliwości. Kredyt firmowy Rzeszów jest dla Ciebie.

Ogólne warunki pożyczek dla firm – mogą się różnić w zależności od instytucji pożyczkowej:

 • Pożyczki bez zabezpieczeń majątkowych do kwoty kilkuset tysięcy
 • Oferujemy pożyczki pomostowe do momentu uzyskania kredytu bankowego
 • Pożyczki zabezpieczone nieruchomościami do kwoty kilku milionów złotycg
 • Okres pożyczki i harmonogram spłat może być ustalany indywidualnie
 • Rodzaj i warunki zabezpieczenia podlegają negocjacji

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat pożyczki dla Firmy to zapraszamy do kontaktu z Hiportal

Pożyczki Hipoteczne dla Firm

Pożyczki dla firm zabezpieczone nieruchomościami to niezwykle elastyczna forma finansowania. Pożyczki hipoteczne oferowane są przez banki oraz instytucje pożyczkowe. Pożyczki są dobrym rozwiązaniem gdy chcemy pożyczyć większą kwotę na przykład kilka milionów złotych. Pożyczki zabezpieczone są na hipotece nieruchomości należącej do firmy lub osoby trzeciej. Warunki pożyczek są negocjowalne. Pożyczki hipoteczne mogą być również alternatywą dla firm, które z różnych powodów nie chcą bądź nie mogą uzyskać kredytu firmowego w banku a potrzebują finansowania.

W zakresie pożyczek hipotecznych dla firm oferujemy prezentację produktów jakie mają banki i inni pożyczkodawcy, których nasi doradcy mają w ofercie. Poprowadzimy cały proces uzyskania pożyczki hipotecznej, będziemy negocjować warunki oraz wyjaśniać ewentualne wątpliwości. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów jest dla Ciebie.

Ogólne warunki pożyczek dla firm – mogą się różnić w zależności od banku czy instytucji pożyczkowej:

 • Kwoty pożyczek nawet do kilku milionów złotych
 • Okres kredytowania do indywidualnych negocjacji
 • LTV zależne od wyceny nieruchomości
 • Elastyczne podejście do nieruchomości
 • Zabezpieczenie hipoteczne, nawet na 2 miejscu
 • Możliwość wcześniejszej spłaty
 • Akceptowalne zaległości ZUS/US

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat pożyczki hipotecznej dla Firmy to zapraszamy do kontaktu

kredyty dla małych firm

Kredyt dla małych firm – wymagania

Wiele małych firm na etapie swojego rozwoju spotyka się z koniecznością pozyskania finansowania. Dlatego kredyty dla małych firm mają tutaj ogromne znaczenie. Biorąc pod uwagę dużą liczbę banków je oferujących jest to łatwo dostępny, prosty i nie drogi kredyt umożliwiający dalszy dynamiczny rozwój małej firmy. W artykule Hiportal kredyt firmowy Rzeszów przedstawia podstawowe wymagania dla małych firm starających się o kredyt firmowy takie jak: okres działalności, sytuacja finansowa – uzyskiwane dochody, historia kredytowa firmy oraz jej właściciela. Zapraszamy do lektury.

kredyt dla firm bez zabezpieczeń

Kredyty dla firm bez zabezpieczeń

Prowadząc działalność gospodarczą czy spółkę często stajemy pod wyzwaniem pozyskania zewnętrznego finansowania. Dlatego też kredyty dla firm bez zabezpieczenia to bardzo popularne produkty finansowe. Małe i średnie firmy najczęściej potrzebują niewielkie kwoty kredyt na bieżącą działalność i dzięki temu mogą je uzyskać bez zabezpieczeń. W artykule Hiportal kredyt firmowy Rzeszów opisuje jak szukać kredytu firmowego, jak otrzymać kredyt firmowy bez zabezpieczeń, jakie są najważniejsze wymagania banków, formalności kredytowe, koszty kredytu firmowego i czy warto korzystać z pomocy doradcy kredytowego.

kredyt dla firmy

Kredyt dla firmy: jak prowadzić biznes aby go uzyskać

Kredyty dla firm to popularny sposób na finansowanie działalności gospodarczej. Niektóre firmy potrzebują finansowania do bieżącej działalności a inne wyłącznie w celu inwestycji. Warto wiedzieć jak zarządzać firmą aby spełniać podstawowe i powszechnie stosowane wymogi banków przy udzielaniu kredytów firmowych. Kredyt dla firmy – co to za produkt finansowy ? W artykule kredyt firmowy Rzeszów pisze o najistotniejszych wymaganiach banków w stosunku do firm takich jak: okres prowadzenia działalności, wyniki finansowe, historia kredytowa oraz aktualny stan zobowiązań. Warto przeczytać jeżeli jesteśmy właścicielem firmy lub menedżerem zarządzającym biznesem.

proces kredytu dla firmy

Kredyty dla firm – omawiamy proces krok po kroku

Aby uzyskać kredyt na firmę należy spełnić szereg oczekiwań banku. Proces realizacji tych oczekiwań zależy w szczegółach od wymogów danego kredytodawcy jednak można w nim wyróżnić pewne standardowe kroki przez które każdorazowo będziemy musieli przejść takie jak: wstępna weryfikacja sytuacji firmy, przygotowanie i złożenie wniosku kredytowego, weryfikacja zdolności kredytowej firmy, zawarcie umowy kredytowej na firmę. W artykule doradca kredyt firmowy Rzeszów przedstawia główne elementy – krok po kroku – procesu kredytowego w zakresie finansowania firm.

pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna – elastyczna forma finansowania dla firm

Hiportal pisze o produktach opartych o zabezpieczenie hipoteczne oraz o kredytach firmowych. Nie mogliśmy tym samym samym nie napisać o finansowaniu jakim jest pożyczka hipoteczna. Jest to produkt dostępny zarówno dla osób fizycznych jak i firm. W niniejszym artykule przedstawiamy najważniejsze kategorie produktowe jakie oferują obecne na Polskim rynki banki i inne instytucje pożyczkowe oraz poruszamy tematy takie jak: pożyczka hipoteczna oferowana przez banki dla osób fizycznych, najważniejsze cechy pożyczki hipotecznej, czy poszukując pożyczki hipotecznej korzystać z pomocy doradcy kredytowego. W artykule Hiportal kredyt firmowy Rzeszów tłumaczy dlaczego pożyczka hipoteczna to niezwykle elastyczna forma finansowania.

czym jest zdolność kredytowa

Zdolność kredytowa – ale o co chodzi ?

Zastanawiając się nad kredytem firmowym z pewnością wielokrotnie spotkamy się z pojęciem zdolności kredytowej naszej firmy. Banki muszą ją każdorazowo zweryfikować aby ustalić na jaki kredyt mamy szansę. Bez zdolności kredytowej uzyskanie kredyt firmowy jest niemożliwy do uzyskania. Zdolność kredytowa jest to termin prawny spotykany w wielu ustawach jednak dobrze jest go rozumieć w sposób praktyczny aby móc podejmować właściwe decyzje finansowe dla swojej firmy. Dlatego Hiportal kredyt firmowy Rzeszów przygotował artykuł na ten temat.

pożyczki dla firm zabezpieczone na nieruchomościach

Pożyczki dla firm zabezpieczone na nieruchomościach

Zarządzając firmą często spotykamy się z potrzebą pozyskania finansowania na działalność operacyjną bądź inwestycje. Szukając finansowania możemy nie zwrócić uwagi, iż mając nieruchomość mamy niejako zamrożone w niej środki. Te środki to pożyczki dla firm zabezpieczone na nieruchomościach. Pieniądze uzyskane z pożyczki dla firm możemy przeznaczyć na dowolny cel. Jest to więc bardzo elastyczna forma finansowania. Otrzymujemy pożyczkę od banku lub instytucji pozabankowej bądź funduszu pożyczkowego i możemy środki te wydać na co tylko nam się podoba – oczywiście związane z prowadzeniem firmy. Dzięki temu możemy finansować wiele różnych projektów jednocześnie. Hiportal kredyt firmowy Rzeszów pisze w artykule dlaczego pożyczka hipoteczna to może być dobry produkt finansowy dla naszej firmy.

umowa kredytu dla firmy

Umowa kredytowa – co powinna zawierać i jak ją analizować

Momentem kulminacyjnym w procesie kredytowym jest podpisanie dokumentu jakim jest umowa kredytu. Jeżeli dotarliśmy do tego etapu to znaczy, że jesteśmy o krok od uzyskania kredytu firmowego dla naszego biznesu i realizacji celów. Pozostaje nam tylko dokładnie zapoznać się z treścią umowy i ją podpisać. Umowa kredytu firmowego to dokument, który powinniśmy dokładnie przeanalizować i zrozumieć. Jej zapisy mogą mieć duże znaczenie dla działania naszej firmy. W niniejszym artykule Doradca kredyt firmowy Rzeszów podpowiada na co zwrócić uwagę czytając jej treść.

pożyczka dla firmy

Pożyczka hipoteczna dla firm – sposób na duże pieniądze bez banku ?

Wiele firm poszukuje obecnie pożyczki lub kredytu. Pierwszym miejscem gdzie przedsiębiorcy pytają o pieniądze jest najczęściej bank w którym znajduje się główny rachunek firmowy. Niestety wiele podmiotów z różnych powodów nie może uzyskać kredytu w banku. Część z nich szuka finansowania poza bankami i może trafić na produkt określany jako pożyczka hipoteczna lub pożyczka zabezpieczona na nieruchomości. W artykule doradca kredyt firmowy Rzeszów porusza tematy takie jak: dla kogo pożyczka hipoteczna ? Pożyczka hipoteczna dla firm czy osób fizycznych ? Niezbędne zabezpieczenie. Jakie nieruchomości mogą być zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej ? Czy pożyczka hipoteczna to dobry sposób na finansowanie inwestycji. Jak liczona jest zdolność do spłaty pożyczki hipotecznej. Czy pożyczkę hipoteczną opłaca się spłacać przed terminem. Koszt pożyczki hipotecznej dla firmy.

Ekspert Kredytów dla Firm: Michał Stanioch

Kredyt Firmowy Rzeszów I Kredyt dla Firm Rzeszów I Kredyty dla Firm Rzeszów

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637

Wyślij formularz kontaktowy a Ekspert Kredyt Firmowy Rzeszów oddzwoni !

Oceń Treść
[Głosów: 42 Średnia: 4,9]