30 września 2022

Doradca Kredytowy Wrocław > Kredyt Hipoteczny we Wrocławiu

doradca kredytowy Wrocław

Hiportal działa jako doradca kredytowy we Wrocławiu. Oferujemy bezpłatną i kompleksową usługę pośrednictwa kredytowego przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego poprzez ekspertów kredytowych działających lokalnie we Wrocławiu. Doradca Kredytowy z Wrocławia specjalizuje się w kredytach hipotecznych oraz kredytach mieszkaniowych.

Działamy jako pośrednik kredytowy we Wrocławiu i okolicy. Mamy oferty kredytów mieszkaniowych wielu banków uniwersalnych oraz hipotecznych. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala ekspertom kredytowym Hiportal na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Zamów Konsultacje a Ekspert kredytowy z Wrocławia oddzwoni

Zadzwoń do Eksperta kredytowego

telefon 502 407 637

Dla naszych Klientów bezpłatnie porównujemy oferty kredytów hipotecznych wielu banków. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizujemy oferty kredytowe oraz wymagania banków.

Ekspert kredytowy we Wrocławiu

 • Usługi świadczone przez współpracujących z nami ekspertów kredytowych są bezpłatne dla Klientów.
 • Jesteśmy wynagradzani przez banki.
 • Obsługujemy Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
 • Nasi doradcy kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu banków.
 • Także po udzieleniu kredytu wspieramy naszych Klientów w zakresie usług finansowych.
 • Zajmujemy się również refinansowaniem już spłacanych kredytów hipotecznych.
 • Działamy w całym Wrocławiu oraz okolicznych miejscowościach.
doradca kredytowy Wrocław

Kredyt hipoteczny we Wrocławiu krok po kroku – poradnik od A do Z

Postanowiliśmy w jednym miejscu zamieścić najważniejsze informacje na temat kredytów na zakup nieruchomości – swoisty poradnik kredyt krok po kroku. Dzięki temu nie musicie szukać w wielu miejscach gdyż nasza pigułka pozwala na zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Warto przeczytać przed rozpoczęciem poszukiwania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania czy domu.

Kredyt hipoteczny Wrocław

Hiportal to ekspert kredytu hipotecznego oraz kredytu mieszkaniowego. Pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne dla rodzin oraz singli. Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy kupno działki i budowę domu to dla naszych ekspertów chleb powszedni. Posiadamy w ofercie kredyty ze zmienną oraz stałą stopą procentową.

Z nami zaoszczędzisz czas, uzyskasz profesjonalne doradztwo kredytowe a co najważniejsze sprawnie i szybko przejdziesz proces kredytowy tak aby uzyskać kredyt lub pożyczkę. Hiportal doradca kredytowy to profesjonalny i rzetelny pośrednik kredytowy.

Nasze usługi pośrednictwa kredytowego są dla Ciebie bezpłatne. Wynagradzają nas banki i inne instytucje finansowe. Działamy jako pośrednik kredytowy we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi otrzymasz dedykowanego, osobistego doradcę kredytowego. Twój osobisty doradca kredytowy to zawsze będzie ekspert z wieloletnim doświadczeniem.

Doradca Kredytowy Wrocław

We Wrocławiu współpracujemy z doświadczonymi i rzetelnymi ekspertami wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych. Z nami bez stresu i straty czasu uzyskasz kredyt mieszkaniowy. Pamiętaj, iż oferowane przez ekspertów kredytowych Hiportal usługi pośrednictwa kredytów hipotecznych są bezpłatne dla Klientów gdyż wynagradzają nas banki.

Jeżeli poszukujesz kredytu lub pożyczki to zgłoś się do nas. Jesteśmy ekspertami doradztwa kredytowego w kredytach hipotecznych oraz kredytach mieszkaniowych. Obsługujemy Klientów współpracując z ekspertami kredytowymi we Wrocławiu.

Poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od początku do końca. Jeżeli poszukujesz mieszkania, domu czy działki to również pomożemy je znaleźć i zakupić. Jeżeli masz już kredyt hipoteczny to sprawdzimy czy opłaca się go refinansować. Doradca kredytowy współpracujący z Hiportal to doświadczony i rzetelny pośrednik kredytowy. Skontaktuj się z nami a na pewno będziesz zadowolony z profesjonalnego doradztwa kredytowego.

pośrednik kredytowy Wrocław

Nasi pośrednicy kredytowi działają od wielu lat na rynku usług finansowych więc doskonale znają się na kredytach dla finansowania zakupu nieruchomości. Doradca kredytowy Hiportal to doświadczony ekspert kredytowy. Nie obawiamy się skomplikowanych transakcji kredytowych.

Współpracujemy z wieloma bankami oferującymi kredyty hipoteczne. Porównujemy oferty kredytów hipotecznych różnych banków, pomagamy skompletować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Wraz z Klientami analizujemy niezbędną w procesie kredytowym dokumentację oraz oferty kredytów mieszkaniowych.

Wyjaśniamy zapisy umów kredytów hipotecznych. Pilnujemy aby sprawnie i szybko przejść cały proces kredytowy i uzyskać dla Klienta najlepszy kredyt hipoteczny. Doradca kredytowy Hiportal zaprasza na rozmowę o kredycie hipotecznym we Wrocławiu.

refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu hipotecznego we Wrocławiu – sposób na obniżenie marży banku

Refinansowanie kredytu hipotecznego to w praktyce spłata kredytu hipotecznego przed terminem przy wykorzystaniu środków pochodzących z innego kredytu hipotecznego. Czyli inaczej pisząc zaciągamy nowy kredyt hipoteczny i spłacamy w całości ten pierwotny. Dzięki temu możemy zmienić warunki kredytu hipotecznego na bardziej korzystne – na przykład obniżyć marżę banku. W tym poradniku piszemy co to jest refinansowanie kredytu hipotecznego, jak przeprowadzić refinansowanie kredytu hipotecznego, czy refinansowanie kredytu hipotecznego to sposób na obniżenie marży banku.

Konsultacje kredytowe online

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert kredytu hipotecznego oddzwoni najpóźniej w kolejnym dniu roboczym i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb kredytowych. Takie konsultacje online w zakresie kredytu hipotecznego są niezwykle pomocne dla naszych Klientów. Dzięki nim możemy przekazać podstawowe informacje na temat kredytu hipotecznego oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W kolejnym etapie obsługi umawiamy Klienta na spotkanie z ekspertem hipotecznym we Wrocławiu. Jeżeli Klient ma takie życzenie to konsultacje z ekspertem mogą odbyć się w formie wideokonferencji. Doradca kredytowy zaprasza na konsultacje kredytu hipotecznego we Wrocławiu

Co możesz finansować kredytem hipotecznym

Hiportal oferuje obsługę kredytu hipotecznego, którym możemy finansować następujące transakcje:

 • Zakup mieszkania czy domu od dewelopera we Wrocławiu.
 • Zakup mieszkania, domu lub działki na rynku wtórnym.
 • Remonty, modernizacje.
 • Wykończenie nieruchomości.
 • Wykup mieszkania.
 • Spłatę innego kredytu hipotecznego czyli refinansowanie.
 • Budowę domu jednorodzinnego.
 • Przebudowę nieruchomości.
 • Zakup działki budowlanej we Wrocławiu.
 • Refinansowanie poniesionych kosztów na: remont, budowę, zakup czy wykończenie nieruchomości.
 • Doradca kredytowy zaprasza na rozmowę o kredycie hipotecznym we Wrocławiu.
kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem

Kredyt hipoteczny we Wrocławiu – ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym – jak je porównywać ?

Kredyt ze stałym oprocentowaniem czy zmiennym ? To zapewne nie jest łatwe pytanie a obecnie jest kierowane do każdego kto myśli o kredycie hipotecznym. I mimo, że naszym rynku oferowane są kredyty hipoteczne jedynie z okresowo stałym oprocentowaniem to naszym zdaniem warto je analizować i porównywać z opartymi o zmienne odsetki. Jednak wcześniej należy wiedzieć o co pytać ekspertów kredytowych lub bankowych aby móc podjąć decyzję. W niniejszym poradniku kredytu hipotecznego odpowiadamy na pytanie co to takiego kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem oraz jaka jest obecnie oferta banków w tym zakresie. W tekście znajdziemy również wskazówki na co zwrócić uwagę porównując kredyt z okresowo stałym oprocentowaniem i zmiennym.

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 502 407 637

Wyślij e-mail lub sms a Doradca Kredytowy z Wrocławia oddzwoni

 

Oceń Treść
[Głosów: 347 Średnia: 5]