9 grudnia 2023

Twój Lokalny Doradca Finansowy

ekspert kredytowy Hiportal.pl

Hiportal to doradcy finansowi działający lokalnie. Oferujemy kompleksową i bezpłatną usługę pośrednika kredytowego przy uzyskiwaniu kredytów i innych produktów finansowych. Jako eksperci finansowi specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, kredytach dla firm, kredytach gotówkowych oraz kredytach konsolidacyjnych. Zapraszamy na porównanie kredytów i wstępne zbadanie zdolności kredytowej.

Działamy jako lokalni pośrednicy finansowi w Twojej okolicy. Mam oferty kredytów wielu banków uniwersalnych oraz banków hipotecznych. Szeroka oferta produktów finansowych pozwala nam jako ekspertom kredytowym na optymalne dostosowywanie rozwiązań finansowych do sytuacji i potrzeb Klientów.

Bezpłatnie porównujemy oferty kredytów wielu banków. Wyjaśniamy warunki kredytowania. Pomagamy przygotować, wypełnić i złożyć wnioski kredytowe. Szczegółowo analizuję oferty kredytowe oraz wymagania banków.

hiportal to doświadczony Doradca finansowy

Jeżeli chcesz skonsultować się z doradcą finansowym gdyż zastanawiasz się nad kredytem to dobrze trafiłeś. Dzięki Hiportal trafisz do doświadczonego i rzetelnego doradcy kredytowego. Porównamy dla Ciebie wiele ofert kredytowych, sprawdzimy wstępnie zdolność kredytową oraz wyjaśnimy warunki finansowania.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z doradcą finansowym Hiportal to poprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy od złożenia wniosku do wypłaty kredytu. Jeżeli spłacasz już kredyt to doradca finansowy Hiportal sprawdzi czy opłaca się go refinansować czyli zamienić na kredyt w innym banku. Nasz doradca finansowy to doświadczony i rzetelny ekspert od kredytów.

zalety doradcy finansowego

  • Usługi świadczone przez doradcę finansowego są bezpłatne dla Klientów.
  • Jesteśmy wynagradzani przez banki oraz inne instytucje finansowe.
  • Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo a więc od pierwszej konsultacji do wypłaty kredytu.
  • Nasi eksperci finansowi kredytowi mają dostęp do ofert kredytowych wielu różnych banków.
  • Porównujemy wiele kredytów i wstępnie sprawdzamy zdolność kredytową
  • Doradca finansowy zajmuje się refinansowaniem już spłacanych kredytów.

usługi doradcy finansowego są bezpłatne

Hiportal to lokalny doradca finansowy oferujący bezpłatne usługi pośrednictwa kredytowego. Można zadać pytanie dlaczego ktoś oferuje usługi a nie pobiera za nie wynagrodzenia od Klientów. Odpowiedź jest prosta. Rynek pośrednictwa kredytowego w Polsce działa w ten sposób, iż każdy rzetelny ekspert finansowy jest wynagradzany przez banki i inne instytucje finansowe. Czyli to banki wynagradzają ekspertów finansowych a nie kredytobiorcy.

W takim modelu wynagradzania ekspert finansowy jest związany z bankiem umową (lub z innym pośrednikiem kredytowym) i działa na podstawie procedur oraz wewnętrznych regulacji bankowych. Ekspert finansowy oferuje Klientom kredyty bankowe a więc to banki decydują o zasadach i kryteriach ich udzielania. Ekspert finansowy jest zobowiązany aby działać zgodnie z zasadami określonymi przez banki i dlatego jest przez nie wynagradzany.

zgłoś się na bezpłatne Konsultacje finansowe

doradca finansowy oddzwoni

doradca finansowy porównuje kredyty wielu banków

Jedną z głównych zalet korzystania z usług doradcy finansowego jest to, że posiada dostęp do ofert kredytowych wielu banków. Dzięki temu doradca finansowy może zaoferować Klientom złożenie wniosku kredytowego do kilku banków, których produkty finansowe najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Możliwość oferowania wielu różnych produktów finansowych daje szansę wyboru tego optymalnego a często i najtańszego kredytu na rynku.

Doradca finansowy Hiportal zawsze dokładnie analizuje sytuację Klienta i jego potrzeby finansowe. Dopiero po takiej analizie przedstawia swoją rekomendację co do produktów kredytowych. Doradca finansowy przedstawia Klientowi zalety i wady każdego kredytu.

Banki często oferują promocje kredytowe. Doradca finansowy Hiportal obserwując na co dzień oferty kredytów bankowych ma wiedzę gdzie są najlepsze promocje. Stąd dzięki doradcy finansowemu mamy szansę złożyć wnioski o kredyty do tych banków gdzie istnieje możliwość skorzystania z promocji.

Zadzwoń do doradcy finansowego

TELEFON 502 407 637

telefoniczne konsultacje finansowe

rzetelny doradca finansowy

Czy jest mi potrzebny ekspert finansowy ?

Zapewne wielu z nas zadaje sobie takie pytanie gdy zaczyna zastanawiać się nad zakupem mieszkania na kredyt hipoteczny. Być może nie ma sensu współpracować z ekspertem kredytowym i sami sobie poradzimy ? Może również być tak, iż bez eksperta otrzymamy tańszy kredyt gdyż bank nie będzie musiał płacić mu wynagrodzenia ? Kim jest ekspert kredytowy ? Co może zrobić dla nas ekspert. Kto go wynagradza ? Czy poradzę sobie bez eksperta kredytowego.

doradca finansowy wstępnie zbada zdolność kredytową

W procesie uzyskiwania kredytu bardzo istotna jest zdolność kredytowa. Banki badają zdolność kredytową za każdym razem gdy składamy wniosek o kredyt. Jednak złożenie wniosku o kredyt zajmuje trochę czasu aby wypełnić dokumenty i przygotować załączniki (np. dokumentację potwierdzającą dochody kredytobiorców).

Jednak jeżeli korzystamy z usług doradcy kredytowego to on wstępnie sprawdzi naszą zdolność kredytową bez konieczności składania wniosku o kredyt. Jak to zrobi ? Dzięki znajomości procedur i oczekiwań banków. Doświadczony doradca kredytowy posiada rozległą wiedzę na temat kredytów bankowych i zna zasady ich udzielenia gdyż banki udostępniają najważniejsze reguły. Stąd doradca finansowy Hiportal jest w stanie wstępnie ocenić czy Klient ma szanse na kredyt oraz na jaką kwotę.

jakie kredyty oferuje doradca finansowy

Pośrednik kredytowy Hiportal oferuje następujące produkty finansowe:

Lokalni Eksperci Kredytowi

Jak wybrać doradcę finansowego

Polacy chętnie korzystają z usług eksperta kredytowego. Kiedy zastanawiamy się nad kredytem a więc produktem finansowym dość skomplikowanym to tym bardziej chętnie poszukujemy osób działających pod szyldem: ekspert kredytowy. Rodzi się jednak pytanie jak w takiej dużej liczbie osób oraz firm zajmujących się doradztwem finansowym dokonać wyboru. Czym kierować się przy wyborze eksperta? Jak zweryfikować rzetelność pośrednika kredytowego? Jakie pytania zadać ? Przedstawiamy nasze pomysły dotyczącego tego na co zwrócić uwagę i co sprawdzić przed wyborem eksperta kredytowego.

czego dowiem się na konsultacjach z doradcą finansowym

Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy. Nasz ekspert finansowy oddzwoni i będziesz mógł skonsultować się w zakresie Twoich potrzeb finansowych. Na konsultacjach kredytowych ekspert finansowy wstępnie zbada zdolność kredytową i przedstawi porównanie kredytów.

E-mail: kontakt@hiportal.pl

Telefon: +48 502 407 637

lokalny ekspert kredytowy

Dobry doradca finansowy czyli Kto ?

Wiele osób zajmuje się doradztwem kredytowym. Ekspert kredytowy już na dobre zagościł na polskim rynku pracy. Wiele osób z różnym doświadczeniem trafia do tego zawodu. Ekspert czy doradca jak mówi to słowo powinien doradzać a więc przedstawiać nam propozycje wraz z rekomendacją. Czy to wystarcza aby Klienci go polecali ? Czym zajmuje się ekspert kredytowy ? Kto to jest dobry ekspert kredytowy? Czy to rzetelny ekspert kredytowy. A może skuteczny ekspert lub komunikatywny ekspert kredytowy. Poradnik finansowy przedstawia najważniejsze jego zdaniem cechy dobrego eksperta kredytowego.

wyślij e-mail lub sms a doradca finansowy hiportal oddzwoni